Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Wawel Service Sp. z o.o.

Miejsce świadczenia ulgi:
Plac Na Groblach 21 , 31 - 101 Kraków
Telefon: +48 124318300
Kontakt e-mail:

biuro@wawelservice.pl

 

WWW

www.wawel-service.pl

Opis:

3% zniżki przy zakupie mieszkania dla posiadaczy Krakowskiej Karty Rodzinnej

Odbiorcy: dzieci, uczniowie, studenci, dorośli posiadający Krakowską Kartę Rodzinną
Oferta: dla osób legitymujących się kartą KKR
Wawel Service 1.jpg
Wawel Service 2.jpg
Wawel Service 3.jpg
Wawel Service 4.jpg
Wawel Service 5.jpg
Wawel Service 1.jpg
Wawel Service 2.jpg
Wawel Service 3.jpg
Wawel Service 4.jpg
Wawel Service 5.jpg

Dane podmiotu świadczącego ulgę

Nazwa: Wawel Service Sp. z o.o.
Adres siedziby: Plac Na Groblach 21 , 31 - 101 Kraków
Telefon: +48 124318300
Kontakt e-mail:

biuro@wawelservice.pl

WWW

www.wawel-service.pl

Logo: Wawel Service Sp. z o.o.
Opis:

Wawel Service powstał ponad 20 lat temu i dziś należy do czołówki deweloperów działających na rodzimym rynku. Od początku działalności spółka sprzedała ponad 3000 mieszkań w Krakowie i Warszawie. Firma specjalizuje się w budowie rodzinnych, bezpiecznych i przede wszystkim funkcjonalnych osiedli. W ofercie Wawel Service znajdują się również lokale o podwyższonym standa rdzie wykończenia, a także nieruchomości komercyjne.

Inwestycje Wawel Service dostępne są ponadto w ramach znowelizowanego programu MdM. Dwie energooszczędne  inwestycje Wawel Service (Halszki 28A oraz Borkowska B1B2) są także objęte dofinansowaniem z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Niedawno firma uruchomiła także autorski program rabatowy „Kompas Korzyści”, w którym klienci mogą samodzielnie wybierać promocje, które ich zdaniem są najkorzystniejsze.

Krakowski deweloper podpisał już oficjalne porozumienie z Urzędem Miasta Krakowa o współpracy na rzecz mieszkańców Gminy. Celem tej kooperacji jest wsparcie rodzin wielodzietnych w zakupie ich wymarzonego mieszkania. Teraz, wszyscy posiadacze Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ będą mogli skorzystać z promocji na zakup nieruchomości wybudowanej przez Wawel Service. Promocję można wykorzystać przy zakupie dowolnego mieszkania i wynosi ona aż 3 proc. wartości nieruchomości.

„Już pierwsze małopolskie rodziny mogą cieszyć się ze swoich nowych mieszkań zakupionych w ramach naszej nowej promocji. To ogromna satysfakcja, kiedy oprócz kluczy do wymarzonego mieszkania dajemy naszym klientom również radość z przeprowadzonej transakcji. Zadowolenie nabywców to najważniejszy element naszej strategii, dlatego cały czas staramy się dostosowywać naszą ofertę do potrzeb różnych grup społecznych. Tym razem postanowiliśmy skierować nasze działania w stronę rodzin wielodzietnych, ponieważ wiemy, że znalezienie odpowiedniego mieszkania, które sprosta oczekiwaniom nie tylko wszystkim członkom rodziny, ale i wspólnemu budżetowi jest bardzo trudne” – mówi Adrian Potoczek, dyrektor ds. sprzedaży w Wawel Service.