Myślenice SKI

Adres siedziby:
ul. Jodłowa 1F , 32 - 400 Myślenice
Kontakt e-mail:
Opis:

Stacja Narciarska Myślenice to najbliżej Krakowa położony wyciąg z główną trasą z homologacją FIS. Uprawnienia te pozwalają na organizację zawodów narciarskich o najwyższej randze.

Do Waszej dyspozycji oddajemy stok narciarski o długości 835 i 1100 metrów wraz z 4-osobową kolejką krzesełkową, a także stok dla dzieci i początkujących narciarzy wraz z wyciągiem talerzykowym.

W naszym kompleksie znajduje się wszystko, czego miłośnicy białego szaleństwa oczekują: doskonałe warunki narciarskie na oświetlonych, ratrakowanych i sztucznie naśnieżanych stokach, wypożyczalnię i serwis narciarski, szkółkę narciarską oraz regionalna karczmę.

Stacja Myślenice zaprasza nie tylko zimą ale również latem. Skorzystać można wtedy z przejazdu

jednoosobową Koleją Krzesełkowa na górę Chełm (632 m n.p.m.) o długości 2006 m, która jest jedną z najdłuższych tego typu kolei w Polsce. Kolej przystosowana jest do wywozu rodzin z dziećmi, dzięki czemu przejazd osoby dorosłej z dzieckiem do lat 7 jest wygodny i bezpieczny. Łatwo i wygodnie można również przewieźć rower

 

Na Górze Chełm znajduje się wieża widokowe skąd, można podziwiać panoramę Beskidu Wyspowego, Gorców, a przy sprzyjających warunkach można  nawet dostrzec Tatry i Kraków

Swój początek mają tutaj trasy piesze, rowerowe i downhillowe. 

 

Oferowane ulgi:
Partnerzy
Newsletter
Zapisz się