Komunikat archiwalny

Rodzic wraca do pracy - zapraszamy na warsztaty

Rodzic wraca do pracy - zapraszamy na warsztaty
Fot. Pixabay

Jesteś rodzicem? Chcesz określić ważne dla Ciebie cele w obszarze zawodowym i osobistym oraz opracować plan ich osiągnięcia? Zapraszamy do udziału w warsztacie "Rodzic wraca do pracy".

Praca i rodzina należą do podstawowych obszarów funkcjonowania praktycznie każdego z nas. Rodzice aktywni zawodowo, ale i poszukujący pracy próbują skutecznie pogodzić oba te obszary życia. 

Zachęcamy rodziców po urlopie macierzyńskim/tacierzyńskim/wychowawczym do uczestnictwa w warsztacie, którego celem jest zwiększenie gotowości do powrotu na rynek pracy.

W programie:

  • Moje potrzeby i wartości - określisz swoje wartości życiowe, przyjrzysz się temu, co dla Ciebie jest najważniejsze;
  • Wizja mojego życia – godzenie życia zawodowego z rodzinnym - będzie to okazja do budowania wizji udanego życia, oceny poziomu satysfakcji w różnych i ważnych dla Ciebie sferach życia;
  • Przeszkody i szanse w powrocie na rynek pracy - uświadomisz sobie bariery i czynniki wspierające, które warunkują Twój powrót na rynek pracy;
  • Moja rodzina - przyglądniesz się swojej rodzinie: jak codzienne czynności domowe, perspektywa innych członków rodziny, podział obowiązków domowych wpływa na aspekt godzenia życia zawodowego z rodzinnym. 

Zajęcia odbędą się w dniach 19-20.02.2019 r. w godzinach od 9.00 do 13.00 w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie (plac Na Stawach 1, parter budynku, sala 06).

Na warsztaty obowiązują zapisy, które przyjmowane są:

Wstęp wolny

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA RAK
Podmiot publikujący: KKR
Zobacz także
Wyszukiwarka ulg
Partnerzy