Dla rodzin rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Dla rodzin

Rodzinne lekcje pływania dla rodziców z dziećmi od 5 do 16 lat.

2022-06-30

Gmina Miejska Kraków, Ośrodek Sportu i Rekreacji „KOLNA", Centrum Rozwoju Com Com Zone Prokocim i Nowa Huta  serdecznie zapraszają rodziny z dziećmi mieszkające na terenie miasta Krakowa na bezpłatne, rodzinne lekcje pływania. Zajęcia odbywają się w ramach kampanii „Kraków stawia na rodzinę”.

Pływające maluchy - lekcje pływania dla rodziców z dziećmi do lat 4.

2022-06-29

Gmina Miejska Kraków i  Lemon Concept s.c. serdecznie zapraszają rodziców z dziećmi w wieku do lat 4, mieszkających na terenie miasta Krakowa na bezpłatne, rodzinne lekcje pływania. Zajęcia odbywają się w ramach kampanii „Kraków stawia na rodzinę”

Batman w Dziecięcej Przystani

2022-03-18

W dniu 17 marca br. Dziecięcą Przystań w TAURON Arenie odwiedził BATMAN wraz z tłumaczką WONDER WOMAN pochodzącą z Kijowa. Przybył on do Krakowa z misją wsparcia dzieci z dotkniętej wojną Ukrainy, jego celem jest dać dzieciom radość i nadzieję. 

 

Jak możesz pomóc Ukraińcom, którzy dotarli do Krakowa?

2022-03-01

Coraz więcej uchodźców z Ukrainy dociera do Polski, w tym również do Krakowa. Sprawdź, jak możesz im pomóc oraz o jakich formach wsparcia możesz ich poinformować. Dowiesz się m.in. jak zgłosić chęć udostępnienia lokalu, znaleźć dla nich zakwaterowanie, pomoc medyczną, gorące posiłki, poradnie psychologiczne.

Pomoc dla Ukrainy - informacja UNICEF

2022-02-28

Potrzeby humanitarne najmłodszych i ich rodzin na Ukrainie rosną z minuty na minutę, dlatego UNICEF Polska zwraca się z pilną prośbą o wsparcie działań pomocowych prowadzonych na Ukrainie.

Pomoc psychologiczna dla Ukraińców w Krakowie

2022-02-25

W związku z działaniami wojennymi, które trwają na terytorium Ukrainy, Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Krakowie zapewnia pomoc psychologiczną dla obywateli Ukrainy przebywających na terenie Krakowa.

Miasto Kraków współpracuje z UNICEF

2022-01-28

Miasto Kraków pretenduje do uzyskania tytułu „Miasto Przyjazne Dzieciom” - w ramach międzynarodowego programu koordynowanego przez UNICEF.

Edukacja w Krakowie – poradnik dla uczniów i rodziców obcokrajowców [EN/RU/UA]

2021-12-02

Władze Krakowa podejmują coraz więcej działań, aby uczniowie-obcokrajowcy czuli się w naszym mieście bardziej komfortowo. Jednym z nich jest opracowanie przez miejskich urzędników poradnika dla cudzoziemców „Edukacja w Krakowie”.

Znajdź