Dla rodzin

Trwa nabór zgłoszeń do X Nagrody im. Aliny Margolis-Edelman

4 sierpnia ruszył nabór zgłoszeń do Nagrody im. Aliny Margolis-Edelman. Otrzymują ją osoby szczególnie zasłużone w działania na rzecz dzieci. Nagroda to dowód uznania dla nich, ale też sposób pielęgnowania pamięci o Alinie Margolis-Edelman, wybitnej lekarz i społecznik, założycielce Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, która całe swoje życie poświęciła pomocy ludziom, a dzieciom w szczególności.

Wakacje z Klubami Rodziców

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców/opiekunów do udziału w zajęciach organizowanych przez Kluby Rodziców z dziećmi do lat 3.

Konkurs na plakat promujący Międzynarodowy Dzień Mediacji

Ministerstwo Sprawiedliwości zaprasza uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych do udziału w konkursie na plakat promujący mediację - alternatywny do procesu sądowego sposób rozwiązywania sporów.

„Nie ma nudy w… wakacje!” lipiec-sierpień 2020

Wszystkich tych, którzy wakacje będą spędzać w Krakowie i okolicach zapraszamy do Nowohuckiego Centrum Kultury. Na lipiec i sierpień zaplanowaliśmy wiele atrakcji – dla najmłodszych, starszych i całkiem dorosłych. Teatr. Muzyka. Plastyka. Taniec.

Wszystko na wyciągnięcie ręki, w przyjaznej atmosferze i dla każdego!

Wakacje z kulturą. Warsztaty artystyczno–kulturalne w Klubie Kultury Wola!   SensoWakacje!

Dlaczego rzeczy wydają się czasem inne niż są naprawdę? Jak odczuwamy i postrzegamy rzeczywistość? Jak postrzegamy samych siebie? Jak słyszymy swój głos a jak głosy innych?

Ciekawi? Na te i inne pytania odpowiemy podczas wakacji w KK Wola!

 

LATO Z MUZEUM
2020-07-03

Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza dzieci od lat 5, wraz z opiekunami, na rodzinne Lato z Muzeum.