Dla rodzin rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Dla rodzin

Program UNICEF w Krakowie: Za nami szkolenie pedagogów

2024-04-12

Ponad 130 krakowskich pedagogów i nauczycieli wzięło udział w szkoleniu z zakresu edukowania na temat praw dziecka z elementami partycypacji dzieci i młodzieży, które przeprowadziły reprezentantki UNICEF Polska.

CPPP

Bezpłatne konsultacje psychologiczne w Centrum Pierwszej Pomocy Psychologicznej

2024-04-03

Można znowu korzystać z bezpłatnych konsultacji psychologicznych, które będą dostępne dla krakowian w czterech punktach na terenie miasta. tj. w Śródmieściu, Krowodrzy, Podgórzu i Nowej Hucie. Otwarcie jednego z punktów wsparcia przy ul. Czyżówka 16 zainaugurował w dniu 3 kwietnia Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa Andrzej Kulig.

Spotkanie zawodowych rodzin zastępczych i prowadzących rodzinne domy dziecka

2024-03-12

W hotelu Premier odbyło się tradycyjne wielkanocne spotkanie, w którym uczestniczyły rodziny zastępcze oraz prowadzący rodzinne domy dziecka. Spotkanie było okazją do wspólnego spędzenia czasu zarówno dzieci i ich opiekunów. Dla dzieci zorganizowane zostały warsztaty plastyczne, podczas których wykonywały świąteczne ozdoby.

O rodzinnym Krakowie w Brukseli

2024-02-09

7 lutego br. w siedzibie Europejskiego Komitetu Regionów w Brukseli reprezentanci Miasta Krakowa przedstawili aktualnie realizowane projekty gminy w obszarze polityki rodzinnej przy wykorzystaniu technologii cyfrowych.

Finał XVII edycji akcji społecznej „Podzielmy się ciepłem”

2023-12-15

37 organizacji pozarządowych otrzymało finansową pomoc w ramach akcji społecznej „Podzielmy się ciepłem”, która organizowana jest w Krakowie już po raz siedemnasty. W tym roku łączna kwota wsparcia dla tych organizacji to 205 tys. złotych.

Spotkanie Pełnomocnika Prezydenta Miasta Krakowa z Klubami Rodziców

2023-12-08

W dniu 7 grudnia br. w siedzibie Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia odbyło się spotkanie Pełnomocnika Prezydenta Miasta Krakowa – Pani Marzeny Paszkot z przedstawicielami krakowskich Klubów Rodziców z dziećmi do lat 3.

XII Gala Partnerów KKR

2023-11-28

Za nami Gala Partner Roku 2023 Krakowskiej Karty Rodzinnej

Miejsca przyjazne rodzinom z dziećmi 2023 roku nagrodzone!

2023-10-25

Podczas uroczystej gali w Muzeum Fotografii nagrodzono laureatów V edycji plebiscytu „Miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi”. Wydarzenie uświetniły występy uczniów Szkoły Muzycznej I i II stopnia oraz 15-letniej wokalistki Kornelii Czerwiec. Dodatkową atrakcją było zwiedzanie wystawy „Edward Steichen (1879–1973). Wybrane fotografie z kolekcji MNAHA w Luksemburgu”.

Znajdź