Dla rodzin rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Dla rodzin

Zapraszamy rodziny na spotkania organizowane w ramach Programów Aktywności Lokalnych

2023-05-08

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza serdecznie rodziny na spotkania organizowane w ramach Programów Aktywności Lokalnych. Poniżej harmonogram wydarzeń w maju 2023 r. wraz z danymi kontaktowymi do PAL-i.

Święto Rodziny Krakowskiej 2023

2023-04-27

XI edycja Święta Rodziny Krakowskiej
28.05.2023 niedziela godz. 11-19 tereny zielone przy TAURON Arenie Kraków
26-28 maja 2023 w instytucjach kultury, sportu i rekreacji. 
Szczegółowe programy:
PIĄTEK, SOBOTA, NIEDZIELA

Konkurs plastyczny na DRZEWO GENEALOGICZNE - "PORTRET RODZINY"

2023-04-21

Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana i Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na DRZEWO GENEALOGICZNE - "PORTRET RODZINY".

III konkurs plastyczny pn. "Moja Rodzina"

2023-04-12

Młodzieżowy Dom Kultury "Dom Harcerza" i Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w III konkursie plastycznym pt. "Moja Rodzina".

Kampania Państwowej Komisji ds. Pedofilii - #Rozmawiaj#Reaguj

2023-02-27

Bezpieczne, wolne od przemocy seksualnej dzieciństwo możliwe jest tylko wśród odpowiedzialnych, uważnych i wrażliwych dorosłych!

Przedstawiciele UNICEF odwiedzili krakowski żłobek i Klub Rodziców

2023-02-08

W ramach partnerstwa z UNICEF, Miasto Kraków realizuje szereg działań wspierających dzieci i rodziny z Ukrainy, w tym między innymi organizowanie dodatkowych zajęć integracyjnych w wybranych Klubach Rodziców z dziećmi do lat 3 oraz dofinansowanie kosztów zapewnienia opieki w prywatnych instytucjach opieki nad dziećmi do lat 3.

Kraków dobrym miejscem dla rodzin z dziećmi

2023-01-26

Które europejskie miasta są najlepszymi miejscami do założenia rodziny i wychowywania dzieci? Według badań, przeprowadzonych przez Preply – aplikację do nauki języków, Kraków znalazł się na 20. miejscu – na równi z norweskim Tromso oraz angielskim Newcastle. To najwyższa pozycja wśród polskich miast. Na taką oceną wpływa m.in. niski wskaźnik przestępczości oraz obecność wielu terenów zielonych i rekreacyjnych.

Piąta edycja Informatora Krakowskiej Rodziny

2022-12-22

Informator Krakowskiej Rodziny 2022 stanowi praktyczne kompendium na temat aktualnych działań Gminy Miejskiej Kraków prowadzonych na rzecz rodzin. Zapraszamy do lektury!

Znajdź