Dla rodzin

ŻŁOBEK W SIECI – BANK POMYSŁÓW na wspólną zabawę w domu

W związku z ograniczeniami w funkcjonowaniu żłobków, jak również mając na względzie obecną sytuację epidemiczną oraz aktualne zalecenia sanitarne, pracownicy żłobków - Panie Opiekunki „Ciocie” postanowiły wesprzeć rodziców i dzieci, które są w ich żłobkowych grupach. Każdego dnia krakowscy rodzice mogą skorzystać z publikowanych poniżej zestawów i propozycji zabaw.

Partnerzy Roku 2020 Programu Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+

Zamek Królewski na Wawelu – Państwowe Zbiory Sztuki, Krakowski Klub Kajakowy „KOLNA”, Ośrodek Twórczej Edukacji Kangur prowadzący m.in. Kangurowe przedszkole, Centrum Medyczne Ujastek Sp. z o.o., Lajkonik. House of Bakery sp. z o.o., FunFotos Sp. z o.o.

Centrum Pierwszej Pomocy Psychologicznej - skorzystaj z bezpłatnej pomocy oferowanej przez Miasto

Od dnia 7 grudnia br. mieszkańcy Krakowa mogą uzyskać bezpłatne wsparcie psychologiczne, umawiając się na konsultacje z terapeutą w jednym z 4 stacjonarnych punktów pomocy, a w razie potrzeby na konsultacje w formie online. Każdy z punktów działa 2 razy w tygodniu po 5 godzin dziennie.

Zielony Dom - portal o naturalnej architekturze i sztuce dla dzieci, edukatorów i nauczycieli

Fundacja WyspArt zakończyła realizację projektu, w ramach którego powstał pierwszy w Polsce portal o naturalnej architekturze i sztuce skierowany do dzieci i młodzieży.