Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie

Miejsce świadczenia ulgi:
ul.Zwierzyniecka 1 , 31-103 Kraków
Kontakt e-mail:

widownia@filharmonia.krakow.pl

WWW

www.filharmonia.krakow.pl

Opis:

OFERTA FILHARMONII KRAKOWSKIEJ

KONCERTY PIĄTKOWO-SOBOTNIE        
Przy zakupie jednego biletu: cena biletu wynosi 20,00 zł

Przy zakupie dwóch biletów: cena biletu wynosi 15,00 zł

Przy zakupie trzech i więcej biletów: cena biletu wynosi 10,00 zł

 

KONCERTY UNIWERSYTECKIE

Przy zakupie jednego biletu: cena biletu wynosi 20,00 zł

Przy zakupie dwóch i więcej biletów: cena biletu wynosi 10,00 zł

 

KONCERTY KAMERALNE

Przy zakupie jednego biletu: cena biletu wynosi 15,00 zł

Przy zakupie dwóch i więcej biletów: cena

 

KONCERTY DLA MŁODZIEŻY Musica-ars amanda

Przy zakupie jednego biletu: cena biletu wynosi 20,00 zł

Przy zakupie dwóch i więcej biletów: cena biletu wynosi 10,00 zł

 

KONCERTY DLA DZIECI

Cena biletu: 10,00 zł

 

MUZYKA JĘZYKA

Cena biletu: 10,00 zł

 

SMYKOWE GRANIE

Cena biletu: 10,00 zł

Odbiorcy: dzieci, uczniowie, studenci, dorośli, posiadający Krakowską Kartę Rodzinną
Oferta: dla osób legitymujących się kartą KKR
Czas trwania: bez terminowo
fasada filharmonii
fasada filharmonii

Dane podmiotu świadczącego ulgę

Nazwa: Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie
Adres siedziby: Zwierzyniecka 1 , 31-103 Kraków
Kontakt e-mail:

widownia@filharmonia.krakow.pl

WWW

www.filharmonia.krakow.pl

Logo: Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie
Opis:

Filharmonia im. Karola Szymanowskiego jest partnerem od samego początku funkcjonowania programu Krakowskiej Karty Rodzinnej. Dzięki szerokiej ofercie repertuarowej Filharmonię, mogą odwiedzić zarówno dorośli, młodzież, jak i dzieci – nawet te, które nie ukończyły trzech lat. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nie tylko naszych stałych melomanów, ale również krakowskich rodzin wielodzietnych, Filharmonia przygotowała specjalną zniżkę na bilety dla posiadaczy KKR3+, która obejmuje nawet do 80% rabatu na bilety. Dzięki temu uczestniczenie w koncertach naszej instytucji staje się czystą przyjemnością, a nie zbyt kosztownym wydarzeniem. Od początku trwania programu Krakowskiej Karty Rodzinnej z naszej oferty skorzystało ponad tysiąc sześćset osób, które coraz śmielej i częściej odwiedzają Filharmonię.

W całorocznym repertuarze Filharmonii posiadacze Karty Rodzinnej mogą skorzystać z wydarzeń:

Koncerty Symfoniczne – piątkowo-sobotnie koncerty muzyki klasycznej dla wytrawnych koneserów muzyki. Dedykowane do dorosłego grona odbiorców, ale również doskonały warsztat dla młodzieży uczącej się w szkołach muzycznych. Podczas tych koncertów gościmy najznakomitszych solistów, a nasza orkiestra i chór prowadzone są przez wybitnych dyrygentów światowych scen muzycznych.

Koncerty Uniwersyteckie – proszę nie dać się zwieść nazwie, bowiem szerokie spektrum repertuarowe prezentowane podczas tych koncertów gromadzi publiczność nie tylko ze świata uniwersyteckiego. Do pięknej kameralnej Auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszamy wszystkich, którzy pragną zapoznać się z muzyką dawną, ale również współczesnymi  eksperymentami muzycznymi.

Musica - ars amanda – koncerty edukacyjne dla młodzieży przeplatane są prelekcją znakomitych znawców muzyki, którzy w prosty i przystępny sposób wprowadzają słuchaczy w zawiłe wątki muzyczne, a często zdradzają też szczegóły z życia towarzyskiego kompozytorów, które miały znaczący wpływ na ich twórczość.  Nieco „lżejszy” klasyczny repertuar koncertów gromadzi na sali widownię młodszą i znacznie starszą, a także pedagogów pracujących z młodzieżą.

Koncerty dla dzieci – przez trzy dni, prawie każdego miesiąca, Filharmonia Krakowska „oddawana jest” we władanie dzieci, które uczestniczą w specjalnie dla nich przygotowanych koncertach. Babcia Melodia, Kuzynka Klawiaturka oraz Dziadek Rytmus nie tylko bawią dzieci,
ale przede wszystkim przekazują wiedzę na temat kompozytorów, instrumentów. Koncerty te często wzbogacone są różnego rodzaju konkursami, które w przyjemny sposób angażują dzieci.

Muzyka języka – najmłodszy z cykli koncertowych program dedykowany dla dzieci w wieku od 5 do 7 lat, podczas których nie tylko bawią się one przy muzyce, ale też uczą języka angielskiego. Filharmonia proponuje najmłodszym nową muzyczną inspirację nauki języka obcego, która staje się samą przyjemnością.

Smykowe granie – cykl koncertowy dedykowany dla najmłodszych słuchaczy, którzy dopiero co pojawili się na świecie, ale też dla mam w ciąży. Dzieci wraz z rodzicami bądź dziadkami czynnie biorą udział w koncertach poprzez śpiew, taniec, zabawę. Dzięki luźnej formie zajęć dzieci na koniec koncertu mogą zagrać na instrumentach pod czujnym okiem artystów. Jest to doskonała forma nie tylko nauki i zabawy, ale też integracji pokoleń.

Serdecznie zapraszamy do szerszego zapoznania się z ofertą Filharmonii Krakowskiej www.filharmonia.krakow.pl