Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VITA MEDICAL spółka z o.o.

Miejsce świadczenia usługi:
Basztowa 3 , 31-143 Kraków
Telefon:
Kontakt e-mail:
Opis:

Wszystkim posiadaczom ważnej Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+, po jej okazaniu Klinika stomatologiczna Vita Medical oferuje:

  • 10% zniżki na usługi stomatologiczne
  • Bezpłatne przeglądy stomatologiczne raz w roku
  • 50% zniżki na fluoryzację raz w roku

Rabat nie łączy się z innymi promocjami.

Odbiorcy:
dzieci, uczniowie, studenci, dorośli posiadający Krakowską Kartę Rodzinną
Oferta:
dla osób legitymujących się kartą KKR
Typ ulgi:
rabat

Dane teleadresowe podmiotu świadczącego ulgę

Adres siedziby:
ul. Basztowa 3 , 31-143 Kraków
Kontakt e-mail:
Opis:

Klinika Stomatologiczna Vita Medical powstała w centrum Krakowa 17 lat temu. W minionym czasie udało nam się znacznie rozbudować zakres oferowanych usług: specjalizujemy się w stomatologii zachowawczej, profilaktyce, protetyce jak również w zabiegach z obszaru implantologii oraz stomatologii estetycznej. Prowadzimy również rehabilitację stawu skroniowo-żuchwowego. Szczegółowe opisy zakresu leczenia znajdują się na naszej stronie w zakładce LECZENIE.

Nasz Instytut tworzą lekarze z wielu obszarów stomatologii, którzy każdego roku biorą udział w szkoleniach, kursach i seminariach branżowych. Pozwala to na ciągłe poszerzanie wiedzy dentystycznej, w tym również dotyczącej prawidłowego zaopatrzenia gabinetów. Zdobyte umiejętności wykorzystujemy również w lokalnych działaniach, inicjując akcje na rzecz lokalnej społeczności, ze szczególnym ukierunkowaniem na najstarszych.

 

W naszej codziennej pracy wyznajemy prostą zasadę: dbamy o Pacjentów tak, jakbyśmy chcieli być sami traktowani. Istotne znaczenie ma dla nas zdrowie i komfort każdego Pacjenta.

Podczas wizyty zapewniamy pomoc i doradzamy, w jaki sposób dbać prawidłowo o uzębienie. Troszczymy się o zachowanie miłej atmosfery podczas spotkań oraz możliwie największą dostępność terminów i krótki czas oczekiwania na wizytę. Doceniamy zaufanie, jakim darzą nas nasi Pacjenci i z zaangażowaniem wywiązujemy się z naszych zadań.

/baza_ulg
Ocena:
Twoja ocena:
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych