Mieszkaj w Mieście - Osiedle Wizjonerów

Miejsce świadczenia usługi:
Katowicka 41 , 31-351 Kraków
Telefon:
Kontakt e-mail:
Opis:

Dla osób legitymujących się Krakowską Kartą Rodzinna 3+ zniżka w wysokości 1000 zł brutto na zakup podwójnego miejsca parkingowego przy zakupie mieszkania w inwestycji Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów.

 

Wysokość rabatu adresowanego do rodzin z Krakowską Kartą Rodzinną 3+ wynika z preferencyjnego traktowania rodzin wielodzietnych – każdy zakup mieszkania na naszym osiedlu wiąże się z koniecznością zakupu miejsca parkingowego w garażu podziemnym. Wynika to z przemyślanych od samego początku założeń ukierunkowanych na to, aby pojazdy naszych mieszkańców znajdowały miejsce właśnie w podziemnych halach garażowych. Dzięki temu przestrzeń wokół budynków zagospodarowaliśmy na liczne tereny rekreacyjne, zielone oraz place zabaw. Obligatoryjny zakup miejsca parkingowego – w tym wypadku z rabatem w wyżej wymienionej kwocie – nie jest więc tylko fakultatywnym dodatkiem do oferty, ale stanowi wymierną korzyść wynikającą z zaoszczędzonej kwoty na zakup mieszkania.

Odbiorcy:
dzieci, uczniowie, studenci, dorośli posiadający Krakowską Kartę Rodzinną 3+
Oferta:
dla osób legitymujących się Krakowską Kartą Rodzinną 3+
Czas trwania:
bezterminowo

Dane teleadresowe podmiotu świadczącego ulgę

Telefon:
Kontakt e-mail:
Opis:

Jesteśmy działającą na rynku deweloperskim rodzinną firmą z wyłącznie polskim kapitałem w wysokości 300 mln zł, co gwarantuje nam bezpieczeństwo prowadzonych inwestycji. W krakowskich Bronowicach realizujemy doskonale skomunikowany z resztą miasta oraz Portem Lotniczym w Balicach projekt zabudowy wielorodzinnej „Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów”, który oferuje więcej niż tylko mieszkanie. Stawiamy na przestrzeń – zarówno tę rozumianą jako najlepsze warunki do życia dzięki dużym odległościom między budynkami, atrakcyjnie zagospodarowanymi terenami rekreacyjnymi i zielonymi, jak również mając na względzie otoczenie, w którym znajduje się bogata infrastruktura usług na terenie osiedla, a pośród nich: żłobek, przedszkole, pierwszy w Polsce klub osiedlowy generacji 2.0 czy bliskie sąsiedztwo rozbudowywanej szkoły podstawowej.

/baza_ulg
Ocena:
Twoja ocena:
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych