Wola Park

Miejsce świadczenia usługi:
ul. Kasztanowa 1 , 30-227 Kraków
Telefon:
Kontakt e-mail:
kontakt@parkwola.pl
WWW
www.parkwola.pl
Opis:

rabat 10%

Odbiorcy:
dzieci, uczniowie, młodzież, studenci, dorośli posiadacze Krakowskiej Karty Rodzinnej
Oferta:
dla osób legitymujących się KKR
Czas trwania:
bezterminowo
Typ ulgi:
10% zniżki dla posiadaczy KKR

Dane teleadresowe podmiotu świadczącego ulgę

Adres siedziby:
Aleja Kasztanowa 1 , 30-222 Kraków
Kontakt e-mail:
kontakt@parkwola.pl
WWW
www.parkwola.pl
Opis:

Park Wola to najciekawszy i jedyny taki park rozrywki w Krakowie dla całej rodziny. Park rozrywki jest czynny przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli. W zimie dodatkową atrakcją jest przygotowane dla wszystkich lodowisko, na którym dzieci mogą wyszaleć się na łyżwach. Posiadamy parking dla przyjezdnych gości. Park Wola znajduje się blisko centrum miasta, dlatego w łatwy sposób dotrzesz do nas za pomocą komunikacji miejskiej, pod samo wejście!
Korzystamy z najlepszego sprzętu i urządzeń rekreacyjnych, które dostarczają nam najbardziej profesjonalni producenci na rynku. W Parku Wola rodzice razem z dziećmi, mogą zrelaksować się na parku trampolin, eurobungee, powietrznym torze przeszkód w siatkach, parku linowym oraz ściance wspinaczkowej Kasprowy Wierch.
Dla lubiących mocne wrażenia i dreszczyk rywalizacji, organizujemy wyścigi tyrolek Light, wyścigi Tyrolek Super Torpeda, wyścigi pontonowe przygotowane przez radio, a także wyścigi na quadach safari. W Parku Wola dzieci oraz dorośli odkrywają i ćwiczą swoje umiejętności na wspaniałych atrakcjach. Szybkość, spryt i wspinaczka, to umiejętności, które możesz rozwijać podczas zabawy w naszym parku.

Serdecznie zapraszamy 7 dni w tygodniu, szczegółowe informacje na stronie internetowej Parku!

 

/baza_ulg
Ocena:
Twoja ocena:
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych