Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Health Impression

Miejsce świadczenia ulgi:
Dobrego Pasterza 205/8 , 31-416 Kraków
Opis:

Pierwszy trening bezpłatny.
Rabat:
30% na drugi trening
10% na zakup karnetu

Odbiorcy: młodzież, dorośli, seniorzy oraz osoby z niepełnosprawnościami (z wyłączeniem osób poruszających się o kulach i na wózkach)
Oferta: Health Impression – specjalizuje się w treningu personalnym uzupełnionym o nowoczesną technologie elektrostymulacji mięśniowej EMS (electrical muscle stimulation) prowadzony przez przeszkolonego trenera z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśniowej.
Czas trwania: bezterminowo
Health Impression
Health Impression
Health Impression 1
Health Impression 1 Health Impression 1
Health Impression 2
Health Impression 2
Health Impression 3
Health Impression 3
Health Impression
Health Impression 1
Health Impression 2
Health Impression 3

Dane podmiotu świadczącego ulgę

Nazwa: Health Impression
Adres siedziby: ul. Dobrego Pasterza 205/8 , 31-416 Kraków
Telefon: +48 508 900 029
Logo: Health Impression
Opis:

Health Impression – specjalizuje się w treningu personalnym uzupełnionym o nowoczesną technologie elektrostymulacji mięśniowej EMS (electrical muscle stimulation) prowadzony przez przeszkolonego trenera z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśniowej. Ćwiczenia wykonywane są przez pracę mięśni, wspomaganą przez pracę elektrod, które wytwarzają impulsy elektryczne. Pobudzanie mięśni do pracy, przyspieszenie metabolizmu i redukcja tkanki tłuszczowej to najważniejsze składowe treningu. Rodzaj i intensywność ćwiczeń wykonywanych podczas treningu dobierana jest idywidualnie w zależności od kondycji i celów treningowych osoby ćwiczącej. Dzięki treningowi EMS jesteśmy w stanie pracować nad kilkoma partiami mięśniowymi jednocześnie, co znacznie skraca czas treningu. Bez względu na to, co chcesz osiągnąć (redukcję tkanki tłuszczowej, wyrzeźbienie sylwetki, zmniejszenie widoczności cellulitu czy poprawę masy mięśniowej),trening elektrostymulacyjny jest najlepszą i najbardziej efektywną metodą. W zależności od długości i intensywności treningu spalanie kalorii na jednej sesji treningowej EMS waha się pomiędzy 500 do 1200 kcal. I to w zaledwie 20 minut!