Health Impression

Miejsce świadczenia usługi:
Dobrego Pasterza 205/8 , 31-416 Kraków
Opis:

Pierwszy trening bezpłatny.
Rabat:
30% na drugi trening
10% na zakup karnetu

Odbiorcy:
młodzież, dorośli, seniorzy oraz osoby z niepełnosprawnościami (z wyłączeniem osób poruszających się o kulach i na wózkach)
Oferta:
Health Impression – specjalizuje się w treningu personalnym uzupełnionym o nowoczesną technologie elektrostymulacji mięśniowej EMS (electrical muscle stimulation) prowadzony przez przeszkolonego trenera z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśniowej.
Czas trwania:
bezterminowo
Typ ulgi:
bezpłatne/rabat

Dane teleadresowe podmiotu świadczącego ulgę

Adres siedziby:
ul. Dobrego Pasterza 205/8 , 31-416 Kraków
Telefon:
Opis:

Health Impression – specjalizuje się w treningu personalnym uzupełnionym o nowoczesną technologie elektrostymulacji mięśniowej EMS (electrical muscle stimulation) prowadzony przez przeszkolonego trenera z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśniowej. Ćwiczenia wykonywane są przez pracę mięśni, wspomaganą przez pracę elektrod, które wytwarzają impulsy elektryczne. Pobudzanie mięśni do pracy, przyspieszenie metabolizmu i redukcja tkanki tłuszczowej to najważniejsze składowe treningu. Rodzaj i intensywność ćwiczeń wykonywanych podczas treningu dobierana jest idywidualnie w zależności od kondycji i celów treningowych osoby ćwiczącej. Dzięki treningowi EMS jesteśmy w stanie pracować nad kilkoma partiami mięśniowymi jednocześnie, co znacznie skraca czas treningu. Bez względu na to, co chcesz osiągnąć (redukcję tkanki tłuszczowej, wyrzeźbienie sylwetki, zmniejszenie widoczności cellulitu czy poprawę masy mięśniowej),trening elektrostymulacyjny jest najlepszą i najbardziej efektywną metodą. W zależności od długości i intensywności treningu spalanie kalorii na jednej sesji treningowej EMS waha się pomiędzy 500 do 1200 kcal. I to w zaledwie 20 minut!

/baza_ulg
Ocena:
Twoja ocena:
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych