Hippo - sklep z pościelą dla dzieci

Miejsce świadczenia usługi:
Peryferyjna 8 , 25-562 Kielce
Telefon:
Kontakt e-mail:
Opis:

Dla osób legitymujących się Krakowską Kartą Rodzinną udzielamy 10% rabatu na wszystkie produkty znajdujące się w ofercie sklepu internetowego http://hippo-sklep.pl czyli: pościel dziecięcą i pościel dla niemowlaków, kołdry antyalergiczne i poduszki dla dzieci, młodzieży i dorosłych, narzuty dziecięce i młodzieżowe, koce, ręczniki dla dzieci, prześcieradła i poszewki dziecięce.

Uczestnik programu dokonujący zakupów, chcąc skorzystać z rabatu, powinien składając zamówienie podać w polu „Uwagi do zamówienia ” podać numer KKR oraz jej datę ważności.

Ze względu na wysyłkowy charakter i miejsce prowadzonej działalności preferujemy składanie i realizacje zamówień za pośrednictwem strony internetowej naszego sklepu z pościelą i akcesoriami http://hippo-sklep.pl choć rabat KKR obowiązuje także przy zakupach w siedzibie naszej firmy w Kielcach.

Odbiorcy:
dzieci , uczniowie, studenci, dorośli posiadający Krakowską Kartę Rodzinną
Oferta:
dla osób legitymujących się kartą KKR
Typ ulgi:
rabat

Dane teleadresowe podmiotu świadczącego ulgę

Adres siedziby:
ul. Peryferyjna 8 , 25-562 Kielce
Telefon:
Kontakt e-mail:
Opis:

Nasza firma specjalizuje się w branży tekstyliów dziecięcych już od niemal 10 lat. Jesteśmy jednym z pionierów i zarazem liderów rynku w kompletnym wyposażeniu sypialni i pokoju dziecka w dziecięcą bieliznę pościelową oraz akcesoria do snu z bajkowymi postaciami Disney-a. Oprócz propozycji dla najmłodszych w naszej ofercie znajdzie się wiele ciekawych motywów pościeli dla starszych dzieci i nastolatków. Nasza drugą specjalizacją są kołdry i poduszki. W naszym sklepie internetowym z kołdrami i poduszkami znajdziecie zestawy zarówno dla niemowlaków dzieci w wieku szkolnym, nastolatków jak i dorosłych i seniorów. Dysponujemy pełną gamą zestawów i rozmiarów oraz właściwości cieplnych (od letnich poprzez całoroczne do zimowych) a także kołdry i poduszki dla alergików z lekką, umiarkowaną a także ciężką alergią na roztocza.
Dołączając do programu Krakowska Karta Rodzinna 3+ chcielibyśmy zaproponować 10% zniżkę na cały asortyment sklepu http://hippo-sklep.pl dla wszystkich członków rodzin również wielopokoleniowych. Mamy nadzieje, że nasza oferta, której realizacja wpisuje się w statutowe cele programu wsparcia rodzin wielodzietnych znajdzie uznanie w oczach beneficjentów.

 

/baza_ulg
Ocena:
Twoja ocena:
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych