Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Optyk EUROLENS

Miejsce świadczenia ulgi:
ul. Odrzańska 5 , 30-408 Kraków
Telefon: +48 601502412
Kontakt e-mail:

gravo@poczta.onet.pl

WWW

www.optyk.odrzanska5.krakow.pl

Opis:

20% rabatu przy zakupie okularów korekcyjnych (oprawki + szkła) dla wszystkich osób legitymujących się Krakowską Kartą Rodzinną.

Odbiorcy: dzieci , uczniowie, studenci, dorośli posiadający Krakowską Kartę Rodzinną
Oferta: dla osób legitymujących się kartą KKR
1.jpg
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
1.jpg
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG

Dane podmiotu świadczącego ulgę

Nazwa: Optyk EUROLENS
Adres siedziby: ul. Odrzańska 5 , 30-408 Kraków
Telefon: +48 601502412
Kontakt e-mail:

gravo@poczta.onet.pl

WWW

www.optyk.odrzanska5.krakow.pl

Opis:

Firma EUROLENS działa na rynku optycznym już od 1997 roku

Misją naszej Firmy jest profesjonalne świadczenie usług dla szerokiego grona Klientów, na możliwie najwyższym poziomie, przy zachowaniu najniższych cen towarów i usług.

Wykonujemy wszystkie rodzaje okularów, z zastosowaniem soczewek od konstrukcji klasycznych, jak np: standardowe soczewki jednoogniskowe czy dwuogniskowe, do najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów, jak soczewki indeksowe, asferyczne, progresywne, pryzmatyczne, fotochromowe itp.

W czasie wieloletniej działalności naszej Firmy zajmowaliśmy się dystrybucją szkieł korekcyjnych do zakładów optycznych zlokalizowanych na terenie całej Małopolski. Prowadziliśmy też na tym obszarze zaopatrzenie salonów optycznych w oprawy okularowe i okulary przeciwsłoneczne wielu znanych producentów.

W roku 2012 rozszerzyliśmy zakres naszej działalności o usługi optyczne i uruchomiliśmy zakład optyczny, zlokalizowany przy ulicy Odrzańskiej 5, na Osiedlu Cegielniana w Krakowie, w którym oferujemy szeroki zakres usług w zakresie doboru szkieł korekcyjnych oraz opraw okularowych wraz z bezpłatnym badaniem ostrości wzroku.