Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Lord sp. z o.o.

Miejsce świadczenia ulgi:
ul. Królowej Jadwigi 113 , 30-212 Kraków
Telefon: +48 124251115
Kontakt e-mail:

lord@lord.pl

WWW

www.lord.pl

Opis:

10% rabatu na wszystkie wyrobty produkcji Lord Sp. z o.o. (marynarki, spodnie, garnitury) w sklepie firmowym przy ul. Królowej Jadwigi 113 w Krakowie.

Odbiorcy: dzieci , uczniowie, studenci, dorośli posiadający Krakowską Kartę Rodzinną
Oferta: dla osób legitymujących się kartą KKR
Lord 1.jpg
Lord 2.jpg
Lord 3.jpg
Lord 4.jpg
Lord 1.jpg
Lord 2.jpg
Lord 3.jpg
Lord 4.jpg

Dane podmiotu świadczącego ulgę

Nazwa: Lord Sp. z o.o.
Adres siedziby: ul. Królowej Jadwigi 113 , 30-212 Kraków
Telefon: +48 124251115
Kontakt e-mail:

lord@lord.pl

WWW

www.lord.pl

Logo: Lord Sp. z o.o.
Opis:

Lord sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z wieloletnią tradycją, działająca na polskim rynku odzieżowym od 1975 r. W miarę upływu czasu niewielka firma rodzinna przekształciła się w prężnie działające przedsiębiorstwo, obejmując zasięgiem dystrybucji całą Polskę oraz kraje Europy środkowo-wschodniej. Stały wzrost sprzedaży i produkcji, a także wdrażanie najnowszych technologii przy wykorzystaniu wykwalifikowanego personelu, jak również dobór najwyższej jakości tkanin i dodatków stały się przyczyną niewątpliwego sukcesu oraz wylansowania marki na skalę światową.

Sieć dystrybucji krajowej liczy kilkaset placówek, a ich liczba nadal wzrasta, co umożliwia silnie rozbudowana baza transportowa oraz stale modernizowane rozwiązania logistyczne.

Oferta handlowa firmy skierowana jest do wymagających klientów, preferujących zarówno styl klasyczny i elegancki jak również casualową nonszalancję. Każda kolekcja inspirowana jest najnowszymi trendami mody, dzięki czemu nasze autorskie projekty cieszą się niesłabnącą popularnością.

Oprócz szerokiego grona stałych klientów, nasza firma może poszczycić się wieloma prestiżowymi nagrodami, m. in. statuetką "Złotej Firmy", otrzymaną w wyniku głosowania czytelników w plebiscycie Gazety Krakowskiej, jak również tytułem "Najdynamiczniej Rozwijającej Się Firmy" nadanym przez dziennik Puls Biznesu. W ostatnich latach byliśmy także dwukrotnie laureatem tytułu "Gazeli Biznesu".

Wszystkie wyróżnienia i nagrody, jakie otrzymujemy, motywują nas do stałego rozwoju i doskonalenia.