Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

INDEXMEDICA S.A.

Miejsce świadczenia ulgi:
ul. Czapińskiego 2 , 30-048 Kraków
Telefon: +48 126311133 +48 516028533
Faks: +48 124441519
Kontakt e-mail:

biuro@indexmedica.pl

WWW

www.indexmedica.com.pl

Opis:

Wszystkim posiadaczom ważnej Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ po jej okazaniu Indexmedica S.A. oferuje:

  • 50% rabatu na wizytę konsultacyjną ogólna dla dzieci i rodziców raz w roku
  • 50% rabatu na zdjęcie RTG pantomograficzne, jednorazowo podczas wizyty konsultacyjnej
  • 15% rabatu na przegląd zębów dla dzieci i rodziców raz w roku
  • 15% rabatu na higienizacja dla rodziców raz w roku
  • 15% rabatu na fluoryzacja dla dzieci raz w roku
  • 10% rabatu na pozostałe badania RTG, skrzydlowo-zgryzowe, tomografia szczęki, tomografia żuchwy, tomografia zatok, mikrotomografia endodontyczna (CBCT)

Rabat naliczany jest od ceny regularnej i nie łączy się z innymi ulgami, rabatami i promocjami.

Odbiorcy: dzieci, uczniowie, studenci, dorośli posiadający Krakowską Kartę Rodzinną
Oferta: dla osób legitymujących się kartą KKR
1.JPG
2.JPG
4.jpg
6.jpg
5.jpg
1.JPG
2.JPG
4.jpg
6.jpg
5.jpg

Dane podmiotu świadczącego ulgę

Nazwa: Centrum Stomatologii Estetycznej INDEXMEDICA
Adres siedziby: ul.Czapińskiego 2 , 30-048 Kraków
Telefon: +48 126311133 +48 516028533
Faks: +48 124441519
Kontakt e-mail:

biuro@indexmedica.pl

WWW

www.indexmedica.pl

Logo: Centrum Stomatologii Estetycznej INDEXMEDICA
Opis:

INDEXMEDICA powstała w czerwcu 2006 roku. Głównym celem naszej działalności jest oferowanie szerokiego spektrum wysokiej jakości usług stomatologicznych, w rozsądnej cenie. Naszym priorytetem jest świadczenie usług medycznych na najwyższym światowym poziomie. Aby zapewnić wysoką jakość leczenia, jako centrum stomatologiczne posiadające corocznie odnawiany certyfikat jakości ISO 9001:2008, zatrudniamy zespół doświadczonych lekarzy stomatologów oraz inwestujemy w nowoczesne technologie oraz materiały.

Centrum Stomatologii Estetycznej INDEXMEDICA posiada swoistą filozofię działania. Jesteśmy ukierunkowani na leczenie rodzinne. Przeprowadzamy wszelkiego rodzaju leczenia stomatologicznego – zarówno dorosłych, jak i dzieci.

W grudniu 2008 roku otrzymaliśmy międzynarodowy certyfikat jakości (Nr 75.100.30985), wydany przez niezależną jednostkę certyfikującą TÜV Rheinland InterCert, który potwierdza stosowanie w praktyce najwyższych standardów leczenia stomatologicznego wg normy ISO 9001:2008. Poza tym możemy pochwalić się nagrodą Najwyższa Jakość w Medycynie, nadaną przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością pod Patronatem Ministerstwa Gospodarki, jak również elitarnymi certyfikatami Przedsiębiorstwo Fair Play oraz Solidna Firma, które są jasną deklaracją stosowania najwyższych standardów etycznych i rzetelności w działalności gospodarczej. W lutym 2010 roku przekształciliśmy się w Spółkę Akcyjną.

 

Jakość świadczonych usług stomatologicznych idzie w parze z wyznawanymi przez nas zasadami etyki zawodowej. Każdemu pacjentowi zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną. Wszystko sprzyja tutaj miłej i pogodnej atmosferze – grono życzliwych lekarzy specjalistów, oddzielne gabinety, w których o każdego pacjenta dba lekarz i asystentka, punktualnie rozpoczynające się wizyty w korzystnym dla pacjenta terminie. Przed zabiegiem pacjenci i osoby towarzyszące mogą odpocząć w poczekalni, zapoznać się z nowymi czasopismami, wypić doskonałą kawę z ekspresu ciśnieniowego oraz skorzystać z komputera podłączonego do Internetu. Dzieci, które przyszły z rodzicami, mają możliwość zabawy pod opieką personelu, podczas gdy rodzice są u lekarza.

Znajdujemy się w ścisłym centrum Krakowa, serdecznie zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 20:00.