Momi Klub

Miejsce świadczenia usługi:
ul.Kluczborska 54/1 , 31-271 Kraków
Telefon:
Kontakt e-mail:

momiklub@gazeta.pl

Opis:

Użytkownicy programu pn. Krakowska Karta Rodzinna 3+ korzystają z promocji cenowej w postaci 20% od cen ujętych w cenniku na stronie placówki, a jednocześnie w regulaminie. Oferta dot. pobytu w wymiarze do 5 godz. dziennie, wg grafiku, który ustalany jest na początku współpracy z rodzicami. Dodatkowo przyjęcie następuje z miejsca jak tylko zwolni się miejsce, bez oczekiwania na liście rezerwowej. 

Przez promocję cenową, Organizator rozumie rabat w postaci 20% za comiesięczne czesne uiszczane za pobyt dziecka, a dotacje, o które placówka występuje celem zmniejszenia opłaty czesnego, przy zastosowaniu odpowiednich przepisów prawa oraz formalności, przechodzą na rzecz placówki.

W przypadku niekorzystania z niniejszej oferty, cena za czesne miesięczne w wymiarze 5 godz. dziennie wynosi 300 zł lub 150 zł (w zależności od wybranego pakietu), dodać należy, że w kwocie tej uwzględniono pozyskane dotacje, mające na celu zmniejszenie kosztów czesnego.

Informacje szczegółowe: W celu zapisania dziecka do placówki na warunkach porozumienia należy skontaktować się z organizatorem opieki pod nr 601-081-395, a następnie wysłać zgłoszenie zapisu dziecka na adres momiklub@gazeta.pl. Użytkownicy programu pn. Krakowska Karta Rodzinna 3+ otrzymują rabat w postaci 20% za comiesięczne czesne za pobyt dziecka w placówce. Oferta dotyczy pobytu w wymiarze do 5 godz. dziennie. Rodzice zobowiązani są do przestrzegania przepisów obowiązującego regulaminu placówki.

Odbiorcy:
dzieci, uczniowie, studenci, dorośli posiadający Krakowską Kartę Rodzinną
Oferta:
dla osób legitymujących się kartą KKR
Typ ulgi:
rabat

Dane teleadresowe podmiotu świadczącego ulgę

Adres siedziby:
ul.Kluczborska 54/1 , 31 - 271 Kraków
Telefon:
Kontakt e-mail:

momiklub@gazeta.pl

Opis:

Momi Klub już ósmy rok świadczy usługi w zakresie kompleksowej opieki nad dziećmi w wieku 1 do 3 roku życia. Gwarantujemy profesjonalną opiekę oraz szereg zajęć dodatkowych prowadzonych na terenie placówki. Mamy duże doświadczenie, cieszymy się renomą i pozytywną opinią wśród naszych klientów. Opieka nad dziećmi dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godz.6:30-17:30.

/baza_ulg
Ocena:
Twoja ocena:
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych