Krakowski Teatr VARIETE

Miejsce świadczenia usługi:
ul. Grzegórzecka 71 , 31-559 Kraków
Telefon:
rezerwacja biletów +48 124427802
Kontakt e-mail:
Opis:

Osoby uprawnione do korzystania z karty KKR3+ mogą zakupić wyłącznie bilety wstępu ze zniżką 50% na wybrane spektakle w Krakowskim Teatrze VARIETE (z wyłączeniem premier, gal,  festiwali,  wydarzeń gościnnych, zamkniętych oraz zewnętrznych).

Bilety zakupić można wyłącznie w Kasie Teatru.

Odbiorcy:
dzieci , uczniowie, studenci, dorośli posiadający Krakowską Kartą Rodzinną
Oferta:
dla osób legitymujących się kartą KKR
Typ ulgi:
rabat

Dane teleadresowe podmiotu świadczącego ulgę

Adres siedziby:
ul. Grzegórzecka 71 , 31-559 Kraków
Telefon:
rezerwacja biletów +48 124427802
Kontakt e-mail:
Opis:

Wydarzenia prezentowane w VARIETE z założenia są repertuarem lekkim, mającym wywoływać uśmiech na twarzy widza. Najmłodsza krakowska scena jest instytucją artystyczną, w której tworzy i upowszechnia się sztukę rozrywkową przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów i poziomu artystycznego godnego największych scen musicalowych w kraju. W ciągu 3 lat, od powołania VARIETE i nieco ponad 2 lat od uruchomienia sceny, zostało zrealizowanych już 9 premier teatralnych, w tym 2 muscialowe na licencji broadwayowskich agencji operujących prawami autorskimi na całym świecie  – „Legalna Blondynka” (reż. Janusz Józefowicz), „Chicago” (reż. Wojciech Kościelniak).

W Teatrze Muzycznym nie może zabraknąć muzyki wykonywanej na żywo. Teatr prowadzi cykl koncertów pod marką VARIETE. Na deski Teatru zapraszani są muzycy światowej sławy, którzy zawsze gromadzą pełną widownię. Teatr stawia na różnorodność, stały jest jedynie najwyższy poziom artystyczny prezentowanych wydarzeń.

/baza_ulg
Ocena:
Twoja ocena:
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych