Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Miejsce świadczenia usługi:
ul.Krowoderska 73 , 31-158 Kraków
Kontakt e-mail:
Opis:

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia z siedzibą w Krakowie oferuje zniżkę dla kandydatów ubiegających się na studia I stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne) w roku akademickim 2018/2019 na kierunkach:

- dietetyka

- fizjoterapia (jednolita magisterska)

- kosmetologia

Kandydaci na studia I stopnia (stacjonarne i niestacjonarne) wyżej wymienionych kierunków studiów w roku akademickim 2018/19, którzy będą uczestnikami programu Krakowska Karta Rodzinna 3+ mają prawo do ubiegania się na studia na następujących warunkach:

Kandydaci na studia:

Opłata wpisowego na studia (S i N):

Dietetyka – 250 zł

Kosmetologia - 250 zł

Fizjoterapia Jednolita Magisterska– 250 zł

 

20% zniżki na zajęcia dydaktyczne za I roku studiów (10 miesięcy) :

Dietetyka – 4400 zł

Fizjoterapia – 4800 zł

Kosmetologia Jednolita Magisterska – 5120 zł

 

 

 

Odbiorcy:
dzieci, uczniowie, studenci, dorośli posiadający Krakowską Kartę Rodzinną
Oferta:
dla osób legitymujących się kartą KKR

Dane teleadresowe podmiotu świadczącego ulgę

Adres siedziby:
ul.Krowoderska 73 , 31-158 Kraków
Kontakt e-mail:
Opis:

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia z siedziba w Krakowie prowadzi kierunki kształcenia związane z medycyną, a w szczególności ze zdrowiem człowieka. Powstała jako pierwsza tego typu uczelnia w południowo-wschodniej Polsce. Uczelnia przekazuje przyszłym absolwentom nowoczesną wiedzę i umiejętności w zakresie nauk medycznych.
Prowadzenie kierunków związanych ze zdrowiem zobowiązuje Uczelnię do utrzymywania wysokiego poziomu kształcenia, czyli odpowiedniej kadry, bazy dydaktycznej, nowoczesnego sprzętu, dzięki czemu Uczelnia cieszy się wielką popularnością i uznaniem. Dowodem są mnożące się oferty pracy dla jej studentów i absolwentów.
Wszystkie oferowane kierunki studiów dają absolwentom obszerną wiedzę teoretyczną i praktyczną przygotowując ich do perfekcyjnego wykonywania zawodu, co sprawia, że są bezkonkurencyjni na rynku pracy krajowym i zagranicznym. Absolwenci KWSPZ uzyskują również wiedzę z zakresu zarządzania i marketingu, która przygotowuje ich do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

/baza_ulg
Ocena:
Twoja ocena:
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych