Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Centrum Medyczne Ujastek Sp.zo.o.

Miejsce świadczenia ulgi:
Ujastek 3 , 31-752 Kraków
Telefon: 12 29 30 999
WWW www.szpital.ujastek.pl
Opis:

1. pomiar glukozy w krwi wraz z poradami dietetycznymi - w cenie promocyjnej 1,00 PLN;

2. przeglad stomatologiczny dla dzieci wraz z profilaktyką wykonywanych bez kolejki po uprzednim zarejestrowaniu telefonicznym pod nr tel. 12 293-09-32

Odbiorcy: dzieci, młodzież i dorośli, posiadający Krakowską Kartę Rodzinną
Oferta: dla osób legitymujących się kartą KKR
Czas trwania: bez terminowo
1
2
3
4
5
6
1
2
3
4
5
6

Dane podmiotu świadczącego ulgę

Nazwa: Centrum Medyczne Ujastek Sp.zo.o.
Adres siedziby: Ujastek 3 , 31-752 Kraków
Telefon: +48 533822444 +48 126833800
Kontakt e-mail:

 

m.nowinska@ujastek.pl

 

WWW

 

www.ujastek.pl

 

Logo: Centrum Medyczne Ujastek Sp.zo.o.
Opis:

Centrum Medyczne UJASTEK oferuje dostęp do lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej, lekarzy specjalistów, stomatologii dzieci i dorosłych, badań laboratoryjnych oraz diagnostyki obrazowej. W gabinetach specjalistycznych opiekę nad pacjentami sprawują lekarze ponad 20 różnych specjalizacji. Rocznie z ich wiedzy i doświadczenie korzysta ponad 150 tysięcy pacjentów. W ramach Centrum Medycznego UJASTEK usługi realizowane są w ramach kontraktu NFZ oraz odpłatnie.

Centrum Medyczne UJASTEK to również Szpital Położniczo-Ginekologiczny z trzema komplementarnymi Oddziałami - Oddziałem Ginekologii i Patologii Ciąży, Oddziałem Położniczo-Ginekologicznym oraz Oddziałem Neonatologicznym.  Usługi w ramach Szpitala realizowane są bezpłatnie.

Obok zabezpieczenia szpitalnego, Centrum Medyczne oferuje dostęp do specjalistycznych badań, w tym echokardiografii płodu, badań analitycznych, badań KTG. Warto podkreślić, że UJASTEK jako jedna z nielicznych placówek w Polsce posiada dostęp do innowacyjnego technologicznie wysokopolowego rezonansu magnetycznego sprzężonego z inkubatorem wyposażonym w respirator oraz aparaturę umożliwiającą monitorowanie funkcji życiowych wcześniaków i noworodków w ciężkim stanie. Rozwiązanie to jest zaawansowaną metodą obrazowania najmłodszych Pacjentów gwarantującą precyzję i dokładność wykonywanych badań. Rezonans ten dedykowany jest również ciężarnym wymagającym wysokospecjalistycznej diagnostyki. Najwyższej klasy zabezpieczenia zastosowane przy tym sprzęcie gwarantują Matce i Jej Dziecku pełne bezpieczeństwo.

Centrum Medyczne UJASTEK to placówka wielokrotnie wyróżniana w prestiżowych konkursach i rankingach. Centrum może poszczycić się tytułem "Przychodnia Roku", "Gazela Biznesu", "Diamenty Forbsa", "Gepardy Biznesu" czy licznymi nagrodami przyznawanymi lekarzom Centrum.  W uznaniu za działanie na rzecz najmłodszych Pacjentów UJASTEK został uhonorowany Certyfikatem Jakości "KidZone" oraz Certyfikatem "Miejsce Przyjazne Maluchom".