Aeroactive Ośrodek Szkoleniowy

Miejsce świadczenia usługi:
Centralna 39 , Krakow
Telefon:
785-181-965
Kontakt e-mail:
aeroactiv@aeroactiv.pl
WWW
http://www.aeroactiv.pl/
Opis:

50% rabatu na zajęcia Fitness i Pilates

Zajęcia w dwóch lokalizacjach:

 

ul.Centralna 39 ( na terenie SP156) oraz oś.Wysokie 6

( na terenie IIILO)

Odbiorcy:
dzieci, uczniowie, studenci, dorośli posiadający Krakowską Kartę Rodzinną
Oferta:
dla osób legitymujących się kartą KKR
Typ ulgi:
rabat

Dane teleadresowe podmiotu świadczącego ulgę

Adres siedziby:
Centralna 39 , 31-586 Kraków
Telefon:

785-181-965

Kontakt e-mail:
Opis:

Ośrodek Szkoleniowy Aeroactiv Beata Kwiatkowska prowadzi działalność od 1999 skierowaną do dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Wśród propozycji programowych oferujemy :
- szeroką gamę zajęć o charakterze prozdrowotnym, wzmacniającym , kondycyjnym i mieszanym :Pilates, Art & Body, Ćwiczenia modelujące i wzmacniające (z przyborami), Fit ball, Ladies Latino + wzmacnianie.
- nowoczesne formy doskonalenia zawodowego, według programów autorskich, zgodne z bieżącymi trendami i zapotrzebowaniem rynku pracy: Kurs trenera personalnego, Kurs instruktora Pilates, Kurs instruktora Fitness, Kurs  Żywienie i wspomaganie dietetyczne zdolności wysiłkowych w sporcie rekreacyjnym i wyczynowym, Aqua-Fit, Pilates-podstawy, Pilates-z piłką, Gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna, Aktywna przez 9 miesięcy.

Kursy i szkolenia są objęte patronatem m.in Politechniki Krakowskiej i Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Zajęcia fitness prowadzi wykwalifikowana kadra instruktorów. Ćwiczenia dostosowane są do wieku oraz indywidualnych możliwości i oczekiwań ćwiczących i odbywają się w salach do ćwiczeń wyposażonych w: maty, ciężarki, taśmy DYNA-BAND, piłki, kije, Gym Donut i in.

Stosujemy nowoczesne, aktywne formy i metody nauczania, programy autorskie, modernizujemy bazę dydaktyczną.

Kadrę kursów i szkoleń stanowią wykładowcy akademiccy, szkoleniowcy i prezenterzy fitness, wykładowcy kursów dla instruktorów rekreacji i fizjoterapeutów, specjaliści pracujący w ośrodkach odnowy biologicznej i klubach sportowych, systematycznie podnoszący swoje kwalifikacje. Miejsce i termin należy sprawdzać na stronie www. Kursanci otrzymują materiały szkoleniowe w formie papierowej i elektronicznej. Absolwenci dyplomy, zaświadczenia lub certyfikaty w języku polskim i angielskim.

/baza_ulg
Ocena:
Twoja ocena:
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych