Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

Miejsce świadczenia ulgi:
Zgody 1 , 31-949 Kraków
Telefon: 12 644 24 32
Kontakt e-mail:

biuro@krakownh.pl

WWW

www.krakownh.pl

Opis:

Zniżki na wszystkie zajęcia dla dzieci i młodzieży w wysokości 50 % we wszystkich Klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (z wyłączeniem Akcji Lato i Akcji Zima).

 

Odbiorcy: dzieci i młodzież, rodzice z dziećmi, dorośli i seniorzy, osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną
Oferta: dla osób legitymujących się kartą KKR
68NHDN - fot. Paweł Kalina (4).jpg
DSCF2461.jpg
DSCF3016.jpg
Ośrodek Kultury Kraków Nowa Huta.jpg
68NHDN - fot. Paweł Kalina (4).jpg
DSCF2461.jpg
DSCF3016.jpg
Ośrodek Kultury Kraków Nowa Huta.jpg

Dane podmiotu świadczącego ulgę

Nazwa: Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Adres siedziby: Zgody 1 , 31-949 Kraków
Telefon: +48 644 24 32
Kontakt e-mail:

biuro@krakownh.pl

WWW

www.krakownh.pl

Logo: Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Opis:

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta jest gminną instytucją kultury. Prowadzi działalność w zakresie upowszechniania kultury w 12 klubach na terenie Nowej Huty (w dzielnicach XIV, XV, XVII i XVIII):  

 

Jego głównym celem jest propagowanie kultury, sztuki i dziedzictwa lokalnego poprzez organizację różnorodnych wydarzeń i inicjatyw. Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta aktywnie angażuje się w życie społeczności lokalnej, oferując szeroki wachlarz atrakcji kulturalnych, artystycznych i edukacyjnych dla mieszkańców. W ramach swojej działalności organizuje wystawy, koncerty, warsztaty artystyczne i zajęcia edukacyjne. Do najważniejszych projektów realizowanych przez Ośrodek należą: Velo Huta, cykl koncertów Nowa Huta? Dlaczego nie!, Muzyczne Spotkania na Wzgórzach Krzesławickich, Festiwal Zaklęte w Dyni itd. Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta pełni ważną rolę jako miejsce integracji społeczności oraz stymulacji twórczej i intelektualnej aktywności jej mieszkańców. Dzięki swojej działalności przyczynia się do ożywienia lokalnej sceny kulturalnej, budowania więzi społecznych oraz promowania różnorodnych form wyrazu artystycznego.

Informacje o zajęciach prowadzonych w poszczególnych klubach oraz wydarzeniach można znaleźć na stronie Ośrodka www.krakownh.pl.