Famiga

Miejsce świadczenia usługi:
ul.Starowiślna 55 , 4 Kraków
Telefon:
Kontakt e-mail:
Opis:

ZAJĘCIA: Rabat na wszystkie zajęcia dla dzieci (0-3 lat, 3-6 lat oraz 6-9 lat) Rabat dotyczy karnetów semestralnych oraz wejść pojedynczych na zajęcia we wszystkich lokalizacjach.
– pierwsze dziecko rabat 10%,
- każde kolejne dziecko 50% taniej.

KSIĘGARNIA: Rabat w Księgarni 5% na książki z zakresu literatury dziecięcej oraz na poradniki dla rodziców.
SDŚ: Rabat 50% na pojedyncze wejścia do Sali Doświadczania Świata.
URODZINY: Rabat 5% na organizację urodzin dla dziecka we wszystkich lokalizacjach. Dodatkowo 20 minutowy pokaz Wielkich baniek Mydlanych podczas urodzin GRATIS (bez zamykania w bańce, oferta dotyczy wszystkich lokalizacji) LUB 30 minut zabawy z instruktorem w Sali Doświadczania Świata podczas urodzin GRATIS (oferta dotyczy lokalu na ul. Wrocławskiej 55).

Odbiorcy:
dzieci , uczniowie, studenci, dorośli posiadający Krakowską Kartę Rodzinną
Oferta:
dla osób legitymujących się kartą KKR
Typ ulgi:
rabat

Dane teleadresowe podmiotu świadczącego ulgę

Adres siedziby:
ul.Starowiślna 55 , 4 Kraków
Telefon:
Kontakt e-mail:
Opis:

Kompleksowe centrum kształcenia –od malucha po dorosłych, ale także elegancka kawiarenka z kącikiem zabaw oraz ogrodem, dostarczająca wrażeń Sala Doświadczania Świata.

Famiga to zbiór nietypowych zajęć i warsztatów zarówno dla Dzieci, jak i dla Dorosłych. W jednym miejscu stawiamy na rozwój tych Dużych i tych całkiem Małych!
Posiadamy tylko autorskie programy wykorzystujące nowe metody, ale także sprawdzone zasady pedagogiki zabawy, pedagogiki i psychologii twórczości oraz psychologii rozwojowej.

Prowadzimy
zajęcia adaptacyjne dla dzieci wraz z rodzicami (1-3 lat),
niezapomniane imprezy i przyjęcia urodzinowe dla dzieci oparte na autorskich scenariuszach. Naszym celem jest wszechstronny ROZWÓJ – zarówno poprzez edukację, jak i przez twórczą zabawę!

MAMY 3 LOKALIZACJE – WYBIERZ NAJLEPSZĄ!

/baza_ulg
Ocena:
Twoja ocena:
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych