Muzeum Historii Fotografii

Miejsce świadczenia usługi:
Józefitów 16 , 30-045 Kraków
Opis:

bilety w cenie 3 zł/os. (ok. 62% rabatu od ceny biletu normalnego). Taki bilet obowiązuje na zwiedzanie ekspozycji stałych i czasowych w MHF, z wyłączeniem opłat za przewodnika, lekcje muzealne i warsztaty.

 

Odbiorcy:
dzieci, uczniowie, studenci, dorośli posiadający Krakowską Kartę Rodzinną
Oferta:
dla osób legitymujących się kartą KKR

Dane teleadresowe podmiotu świadczącego ulgę

Adres siedziby:
ul. Józefitów 16 , 30-045 Kraków
Telefon:
12 634-59-32
Faks:
12 631-04-55 wew. 27
Opis:

Misją Muzeum Historii Fotografii im. Walerego Rzewuskiego w Krakowie jest dbanie o powierzone dziedzictwo kulturowe, uzmysławianie roli przeszłości i pamięci we współczesnym społeczeństwie, ale także bycie instytucją nowoczesną rozumianą jako miejsce żywych spotkań i wymiany poglądów dotyczących współczesnych problemów wizualności oraz kanonów kulturowych.

Charakter zbiorów predestynuje MHF do stawiania istotnych pytań problematyzujących zagadnienia fotografii i szerzej obrazu, tak by czynić z Muzeum ważny ośrodek inspiracji oraz centrum dobrych praktyk. Tej strategii podporządkowana jest zarówno polityka gromadzenia zbiorów jak i działalność wystawiennicza, wydawnicza, edukacyjna oraz badawcza. W rzeczywistości rządzonej mechanizmami konkurencji, MHF będzie tworzyć oryginalną koncepcję muzeum opartą na zasadzie przyjazności dla odbiorcy i otwartości na jego potrzeby.

/baza_ulg
Ocena:
Twoja ocena:
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych