Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Jeśli masz 10-18 lat weź udział w ankiecie o Krakowie!

Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny zaprasza dzieci i młodzież w wieku 10-18 lat do udziału w badaniu ankietowym dotyczącym miasta Krakowa.

Fot. CDS s.c.

Ruszają badania ankietowe wśród dzieci i młodzieży realizowane w ramach „Diagnozy sytuacji dzieci w mieście Krakowie”, przygotowywanej zgodnie z wytycznymi Programu UNICEF pn.: „Miasto Przyjazne Dzieciom”.

Celem badania jest poznanie opinii dzieci i młodzieży na temat warunków i jakości życia w Krakowie oraz propozycji zmian i działań, które warto byłoby podjąć, aby miasto stało się bardziej przyjazne.

Ankieta skierowana jest do osób w wieku 10-18 lat, które mieszkają i uczą się w Krakowie. Badanie będzie przeprowadzane w dniach od 31 stycznia 2022r. do 21 lutego 2022 r. Link do anonimowej ankiety przesyła Dyrektor szkoły, do której uczęszcza dziecko.

Dodatkowo, uczestnicy ankiety będą mogli wziąć udział w konkursie na hasło oraz #hasztag dla kampanii informacyjnej dotyczącej praw dziecka. Na zwycięzców i wyróżnionych czekają atrakcyjne nagrody (I miejsce – laptop, II miejsce – hulajnoga elektryczna, III miejsce – smartfon, wyróżnienia: 5 zestawów słuchawek bezprzewodowych oraz 5 powerbanków).

Badanie realizowane jest w związku faktem, że Miasto Kraków pretenduje do uzyskania tytułu „Miasto Przyjazne Dzieciom” w ramach międzynarodowego programu, koordynowanego przez UNICEF.  

Za realizację badań oraz diagnozy odpowiada Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. D. Bieńkowska, C. Ulasiński, J. Szymańska, M. Widuch. Projekt jest finansowany ze środków Miasta Krakowa.

pliki UNICEF badanie

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Małgorzata Wawrzyńska
Podmiot publikujący: KKR
Data publikacji: 2022-02-01
Data aktualizacji: 2022-02-02
Powrót

Zobacz także

Znajdź