Komunikat archiwalny

Baranki w pieluchach - Zimna wojna Pawła Pawlikowskiego

Baranki w pieluchach - Zimna wojna Pawła Pawlikowskiego
Fot. Kino Pod Baranami

BARANKI W PIELUCHACH dla rodziców i malucha

Kino Pod Baranami, czwartek, 14 czerwca 2018, godz. 11.00

W czwartek, 14 czerwca, Kino Pod Baranami zaprasza rodziców z małymi dziećmi na pokaz filmu Zimna wojna nagrodzonego w Cannes Pawła Pawlikowskiego (Ida). Na ekranie Joanna Kulig, Tomasz Kot, Agata Kulesza i Borys Szyc.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.

 

BILETY DLA RODZICÓW: 13 zł

5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans w Kinie Pod Baranami!

 

ZIMNA WOJNA | COLD WAR

reż. Paweł Pawlikowski, Polska/Francja/Wielka Brytania 2018, 88’

Film prezentowany z polskimi i angielskimi napisami.

 

MFF w Cannes 2018: najlepszy reżyser (Paweł Pawlikowski)

Twórca nagrodzonej Oscarem Idy przeniósł widzów tym razem do lat 50. i 60. XX wieku, stalinowskiej Polski i budzącej się do życia Europy. Na tym tle rozgrywa się historia wielkiej i trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią być ze sobą i jednocześnie nie mogą bez siebie żyć. Jednym z głównym bohaterów filmu Zimna wojna jest… muzyka, będąca połączeniem polskiej muzyki ludowej z jazzem i piosenkami paryskich barów minionego wieku.

Najnowsza produkcja Pawła Pawlikowskiego została zaprezentowana w Konkursie Głównym tegorocznego festiwalu w Cannes. To pierwszy polski film od czasu Pianisty Romana Polańskiego, który walczył o Złotą Palmę. Jury festiwalu przyznało Pawlikowskiemu nagrodę dla najlepszego reżysera. Na ekranie Joanna Kulig (Niewinne), Tomasz Kot (Bogowie), Borys Szyc (Pokot), Agata Kulesza (Ida), Adam Woronowicz (Czerwony pająk), Adam Ferency (Jasminum) oraz Adam Szyszkowski (Ostatnia rodzina).

 

Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach i Baranków Dzieciom otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialnii M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

 

KINO POD BARANAMI

Rynek Główny 27, Kraków

(12) 423 07 68

www.kinopodbaranami.pl

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA RAK
Podmiot publikujący: KKR
Wyszukiwarka ulg
Partnerzy