Komunikat archiwalny

Czas na breake dance - Nowa Huta Masters 2018

Czas na breake dance - Nowa Huta Masters 2018
Fot. Nowohuckie Centrum Kultury

Po raz trzeci zapraszamy na imprezę z cyklu „Nowa Huta Masters” – czyli konkurs bboy bitw solo. Spodziewamy się dużej dawki emocji, nieprzebranej ilość energii i tancerzy, którzy staną na głowach, żeby wyjść na nogach zwycięsko z pięknej i mocno zakręconej rywalizacji!

Na zwycięzców czekają nagrody, dyplomy, puchary, sława i pieniądze.

A organizatorzy czekają na was!

21 kwietnia (sobota), g. 11.00 –warsztaty, g. 14.00 - konkurs

NOWA HUTA MASTERS 2018

Już po raz trzeci zapraszamy na imprezę z cyklu „Nowa Huta Masters”. Duża dawka tanecznych emocji gwarantowana – pula nagród to w tym roku 3.000 zł!

Konkurs będzie miał charakter bboy bitw solo, w których tancerze break dance zmierzą się ze sobą w kategoriach: kids (do 15 lat) i dorośli (powyżej 15 lat).

W jury NH Masters jak zwykle zasiądą trzy osoby, zasłużone na polskiej i międzynarodowej scenie: BBOY SAPA (Ukraina/Lwów), BBOY RYBA (BAS/Diamante Crew) i BBOY REMO (SSS/Misjonarze Rytmu).

Imprezę poprowadzą znani nowohuckiej publiczności z poprzednich edycji MĄKA i SIERBER, rezprezentanci Mad Skillz i Sinior Skład Family. Chłopaki znają się na konferansjerce, robią to nie od dziś, profesjonalnie, świetnie i z humorem. Sami mogliście doświadczyć szaleństw prezentowanych przez ten duet na wielu imprezach w Polsce.

Oprawą muzyczną zajmą się: DJ Markowy oraz DJ Merrenda (SSF/Mad Skillz)

Podobnie jak rok temu, przed imprezą, swoją wiedzą o bboyingu podzieli się jeden z sędziów. Tym razem będzie to BBOY Sapa- więcej informacji wkrótce!

bilet dla widzów: 15 zł

opłata startowa: dzieci - 10 zł , młodzież pow. 15 lat - 15 zł

NH-masters-2018-B1_druk.jpg

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA RAK
Podmiot publikujący: KKR
Wyszukiwarka ulg
Partnerzy