Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Park Wodny

Adres siedziby:
Dobrego Pasterza 126 , Kraków
Telefon:
Kontakt e-mail:
Opis:

Park Wodny w  Krakowie to doskonała zabawa i wypoczynek pośród mnóstwa wodnych atrakcji. Jesteśmy największym krytym aquaparkiem w Polsce i jednym z największych obiektów tego typu w Europie!

To wspaniała zabawa dla całej rodziny i doskonały pomysł nie tylko na weekend - sauny, hydromasaże, bicze wodne, jacuzzi, ścianki wspinaczkowe, rwąca rzeka i ponad 800 metrów naprawdę zakręconych zjeżdżalni to tylko niektóre z naszych atrakcji!!

Dzieci mają do swojej dyspozycji brodzik, w którym znajdują się specjalnie dla nich przygotowane kolorowe atrakcje. Pociechy bawią się bezpiecznie w odpowiednio płytkiej wodzie, której poziom nie przekracza 0,6 m. Wszystko tutaj mieni się kolorami. Niebywałą atrakcją dla wszystkich małych zdobywców jest tryskająca wodą atrakcja o nazwie Wyspa Piratów z aż trzema mini zjeżdżalniami.

W lipcu 2010 r. pojawiły się w brodziku kolejne wspaniałe atrakcje pomyślane z myślą
o naszych najmłodszych klientach: Magiczny Wulkan, Statek Piracki, Aqua Dino i Ptak Cudak, natomiast we wrześniu ruszyła kolejna nowa atrakcja Basen z Falą, gdzie rodzice wraz z pociechami mogą doświadczyć wspaniałych wrażeń podczas falowania.

Chlapiące wodą zwierzaki czyli Ptak Cudak i fontanna AquaDino rozweselają dzieciaki i dorosłych, na Statku Pirackim
z prawdziwymi armatkami wodnymi mali żeglarze przeżyją największe morskie przygody, zaś najodważniejsi pływacy mogą wspiąć się na Magiczny Wulkan, a potem zjechać z niego wprost do wody!
Tuż obok brodzika znajduje się rodzinna zjeżdżalnia Aligator.

Oferowane ulgi:

Wyszukiwarka ulg

Partnerzy

Nowe ulgi