Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Szpital na Klinach

Adres siedziby:
ul. Kostrzewskiego 47 , Kraków
Opis:

Szpital na Klinach - to funkcjonujący w Krakowie multidyscyplinarny, nowoczesny kompleks medyczny oferujący opiekę ambulatoryjną, diagnostyczną oraz szpitalną. Placówka dysponuje dwiema salami operacyjnymi, salami pooperacyjnymi z monitoringiem anestezjologicznym, salą chirurgii jednego dnia traktem porodowym, a także nowoczesną przychodnią przyszpitalną z zaawansowanym technologicznie zapleczem diagnostycznym. W ramach wieloprofilowej działalności medycznej szpital wykonuje zabiegi operacyjne m.in. w zakresie ginekologii, położnictwa, urologii, ortopedii, chirurgii: ogólnej, naczyniowej, plastycznej oraz onkologicznej. Oddziały Szpitala na Klinach zabezpieczają potrzeby pacjentów w zakresie wielospecjalistycznych procedur zabiegowych, opartych na nowoczesnej diagnostyce oraz profesjonalnej opiece szpitalnej. Szczególny nacisk kładziemy na minimalizację interwencji zabiegowej stąd też większość zabiegów wykonywanych jest metodą laparoskopową.

Jako jedyna jednostka w południowo -wschodniej Polsce realizujemy zabiegi z wykorzystaniem systemu wsparcia chirurgicznego da Vinci. Robot da Vinci® to pionierski robot chirurgiczny stworzony, produkowany i stale rozwijany przez koncern Intuitive Surgical, amerykańskiego producenta sprzętu medycznego, lidera globalnego rynku robotycznych technologii wspierających zabiegi chirurgiczne. Robot da Vinci ® wspiera pracę naszych chirurgów w zakresie operacji nowotworów  prostaty, trzonu macicy i jelita grubego. Bezpieczeństwo, precyzja i intuicyjność to kluczowe wartości decydujące o jego przewadze nad tradycyjnymi technikami otwartymi. Robot chirurgiczny da Vinci® pozwala chirurgowi na wykonywanie zabiegów w trudno dostępnych miejscach z nieosiągalną dla innych technik dokładnością, minimalizując jednocześnie uraz operacyjny i utratę krwi.  Dla pacjentów oznacza to skrócenie czasu hospitalizacji i rekonwalescencji, szybszy powrót do aktywności życiowej i zawodowej, a w przypadku operacji urologicznych osiągnięcie bardzo satysfakcjonujących wyników czynnościowych.

Tworząc Szpital na Klinach postawiliśmy na grono wybitnych specjalistów, którzy budują rangę tego miejsca  i których wiedza uzyskana w trakcie wieloletniej, klinicznej praktyki przekłada się na trafne diagnozy i skuteczne leczenie naszych pacjentów. Nasz zespół spełnia cztery podstawowe kryteria, którymi są: profesjonalizm, troska o Pacjenta, ciągłe kształcenie oraz wysokie kwalifikacje interpersonalne. Naszym Pacjentom zapewniamy dostęp do szerokiego zespołu lekarzy: profesorów i specjalistów, posiadających przynajmniej drugi stopień specjalizacji w zakresie:

- Chirurgii ogólnej

- Chirurgii onkologicznej

- Chirurgii plastycznej

- Chirurgii chorób żył

- Dermatologii

- Endokrynologii

- Ginekologii

- Interny

- Kardiologii

- Neurologii

- Ortopedii

- Uroginekologii

- Urologii

- Pediatrii

- Psychiatrii

- Psychologii

Oferowane ulgi:

Wyszukiwarka ulg

Partnerzy