Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Estetica Beauty Dent

Adres siedziby:
ul. Wrocławska 80/54 , 30-017 Kraków
Telefon:
ul. Wrocławska 80/54 +48 662 424 943ul. Kurniki 4 +48 662 908 992
Kontakt e-mail:
Opis:

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo cenią Państwo należyte i przede wszystkim profesjonalne podejście lekarza stomatologa do pacjenta. Mając na uwadze te, oraz inne oczekiwania z Państwa strony stworzyliśmy profesjonale oraz nowoczesne centrum stomatologii w samym centrum Krakowa. Naszą powinnością jest zagwarantowanie pacjentom najwyższej jakości usług stomatologicznych przy równoczesnym zapewnieniu pełnego komfortu oraz przyjaznej atmosfery. Z tego powodu każdy z zatrudnionych u nas pracowników ukierunkowany jest głównie na stworzenie zadowalającej atmosfery zachowując przy tym wysoki poziom kultury oraz profesjonalizm. Lekarze stomatolodzy skoncentrowani są przede wszystkim na profesjonalnym przeprowadzeniu leczenia.

Centrum Stomatologii Rodzinnej Estetica Beauty Dent pracuje zespół doświadczonych lekarzy specjalizujących się we wszystkich dziedzinach niezbędnych do prowadzenia całościowego leczenia stomatologicznego. Wśród naszych specjalistów znajdą Państwo: lekarzy stomatologów, ortodontów, protetyków, chirurgów dentystycznych oraz implantologów. Przeprowadzamy kompleksowe leczenie z zakresu – stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, chirurgii, pedodoncji oraz ortodoncji. Troszczymy się o to, aby leczenie każdego pacjenta odbyło się w możliwie jak najmniej stresującej atmosferze. W następstwie tego ze szczególną starannością dostosowaliśmy ofertę naszego gabinetu, także do potrzeb najmłodszych pacjentów.

Poza medycznymi aspektami promującymi nasz gabinet staramy się zapewnić Państwu także udogodnienia w sferze organizacyjnej. Pierwszym z nich jest doskonała lokalizacja naszego gabinetu w samym centrum Krakowa. Za pomocą dowolnego środka komunikacji są Państwo w stanie dojechać do nas z każdego punktu Krakowa. Ponadto nasza klinika charakteryzuje się przestronnymi, klimatyzowanymi wnętrzami oraz profesjonalną obsługa. Obszerny zakres usług z jakich mogą Państwo skorzystać w gabinecie daje możliwość indywidualnego podejścia do każdego pacjenta oraz sprostaniu wszystkim jego wymaganiom.

Oferowane ulgi:

Wyszukiwarka ulg

Partnerzy