Stairway School of English

Adres siedziby:
Dunajewskiego 6 , 31-133 Kraków
Telefon:

12 422 18 36

Kontakt e-mail:
Opis:

The Stairway School of English istnieje na krakowskim rynku od 1994 roku. Szkołę wyróżnia świetnie wykwalifikowana i doświadczona kadra, na którą składają się nauczyciele – native speakers. Wszyscy posiadają  uprawnienia do nauczania języka angielskiego jako obcego (Trinity Collage London lub T.E.S.O.L lub Cambridge CELTA ) i legitymują się wieloletnim doświadczeniem w tym zawodzie.

Szkoła prowadzi zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania od początkującego do najbardziej zaawansowanego. Specjalizujemy się również w przygotowywaniu do egzaminów Cambridge i możemy się pochwalić bardzo wysoką zdawalnością – w 2011 wszyscy nasi kandydaci zdobyli certyfikaty Cambridge. Oprócz przygotowania do egzaminów międzynarodowych organizujemy również warsztaty koncentrujące się na polskiej maturze z języka angielskiego. Rosnąca liczba osób świetnie władających językiem angielskim skłoniła nas do utworzenia grupy Post-Proficiency, w których posiadacze najwyższego certyfikatu mają możliwość podtrzymania kontaktu z językiem.

W naszych kursach mogą uczestniczyć osoby od 12 roku życia. Grupy są tworzone z uwzględnieniem zarówno  poziomu zaawansowania jak i wieku uczestników. Pozwala to na stworzenie komfortowych warunków do nauki.

Oferowane ulgi:
Partnerzy
Newsletter
Zapisz się