Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

iDental Studio Stomatologii

Adres siedziby:
Twardowskiego 36/LU2 , 30-312 Kraków
Telefon:
Kontakt e-mail:
Opis:

iDENTAL – Twój Dentysta Kraków

Gabinet stomatologoczny | Pogotowanie stomatologiczne na miarę XXI WIEKU

Jak prawidłowo dbać o nasze zęby? Czy wystarczy stosowanie jedynie codziennej, dokładnej higieny jamy ustnej? I  najważniejsze – co robić, kiedy rzeczywiście zaczynają się problemy z uzębieniem?

Najlepszym rozwiązaniem jest niezwłoczne udanie się do stomatologa. Tylko dobry stomatolog, będzie w stanie prawidłowo zdiagnozować problem, określić jego przyczynę i rozpocząć odpowiednie leczenie. Być może twoje zęby potrzebują estetycznego wypełnienia kompozytowego, być może leczenia kanałowego z wykorzystaniem mikroskopu, być może twoje uzębienie wymaga leczenia paradontozy lub leczenia implantologicznego czyli wszczepiania implantów. A może nie podoba Ci się Twój uśmiech i marzysz o pięknych prostych zębach – potrzebujesz leczenia ortodontycznego. W iDental Studio Stomatologii zajmiemy się każdym z tych problemów, pamiętaj  jednak że to zaledwie niektóre zabiegi, które wykonasz w naszym centrum stomatologii.

Nasi lekarze, specjalizujący się w ortodoncji, periodontologii i implantologii są do waszej dyspozycji. Zdajemy sobie sprawę, że każdy pacjent ma różne dolegliwości związane z bólem czy chorobami jamy ustnej, stąd też zadbaliśmy o stworzenie jak najszerszego zakresu usług medycznych. Nasze centrum stomatologii zlokalizowane w Krakowie zajmuje się kompleksowym leczeniem trudnych przypadków ze szczególnym uwzględnieniem leczenia periodontologicznego (choroby przyzębia), implantologii, leczeniem kanałowym trudnych przypadków z wykorzystaniem mikroskopu zabiegowego, a także leczeniem ortodontycznym z zastosowaniem nowoczesnych, niewidocznych aparatów ortodontycznych – Invisalign.

Korzystając z oferty zabiegów stomatologicznych w iDental Studio Stomatologii, wybieracie nie tylko najwyższą jakość obsługi oraz indywidualne podejście do pacjenta. Nasze centrum stawia ogromny nacisk na zatrudnienie wykwalifikowanych lekarzy stomatologów, posiadających odpowiednią wiedzę oraz – co ważniejsze – doświadczenie w leczeniu. Nie mniej istotne jest dla nas budowanie relacji z pacjentem oraz poczuciu wysokiego komfortu pacjenta podczas wizyty w naszym centrum. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że dla niektórych wizyta u stomatologa może nie wzbudzać przyjemnych uczuć. My udowadniamy, że wcale tak być nie musi.

Oferowane ulgi:

Wyszukiwarka ulg

Partnerzy