Krakowski Klub Kajakowy KOLNA

Adres siedziby:
ul. Kolna 2 , 30-381 Kraków
Kontakt e-mail:
WWW

 

www.kolna.pl

 

Opis:

Krakowski Klub Kajakowy, jako Operator działającego przy Torze Kajakarstwa Górskiego w Krakowie, Ośrodka Sportu i Rekreacji Kolna ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę w zakresie aktywnego spędzania wolnego czasu, w nowoczesnym ośrodku przy ulicy Kolnej 2 w Krakowie.
Nasz ośrodek jest dostępny dla wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic, którzy pragną w sposób czynny fizycznie spędzać wolne chwile. W ofercie rekreacyjno- sportowej dostępny jest szereg atrakcji, z których skorzystać można indywidualnie, bądź z rodziną i przyjaciółmi:
• basen sportowy o długości 25 metrów z 6 torami,
• basen rekreacyjny z kaskadą wodną i masażem wodnym oraz jacuzzi,
• wielofunkcyjna hala sportowa,
• hala fitness,
• kompleksowo wyposażona siłownia,
• solarium.
Kompleks sportowo - rekreacyjny przy ul. Kolnej w Krakowie jest jednym z niewielu obiektów, który w sposób kompleksowy w pięknej scenerii przyrody i zabytków stwarza doskonałe warunki do czynnego wypoczynku rekreacji i uprawiania sportów przez mieszkańców Krakowa, jak i odwiedzających go turystów. Nasz obiekt to nowoczesny kompleks sportowy obsługiwany przez wysoko wykwalifikowaną kadrę. Basen umożliwia organizację zawodów sportowych, szkoleń, pływania synchronicznego oraz gier dla dzieci i młodzieży. Zróżnicowana głębokość basenu sportowego (1,4 m - 1,8m) oraz basenu rekreacyjnego (0,6 m - 1 m) ułatwia prowadzenie nauki pływania i zapewnia duże bezpieczeństwo.
Basen sportowy to doskonała oferta dla osób dobrze pływających. Szerokie tory oraz stale monitorowana temperatura wody pozwala na swobodne i komfortowe korzystanie z pływalni.

Na naszym basenie można również uczęszczać na zajęcia nauki i doskonalenia pływania, które prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Ich wiedza i umiejętności, są gwarancją szybkiej nauki i przyjemnej zabawy.

Partnerzy
Newsletter
Zapisz się