Mecenas dziecięcych talentów rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

O organizatorach

 

 

 

 

 

 

_DSC3457 kopia.jpg

Marzena Paszkot – Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny.

Z wykształcenia politolog, ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Absolwentka studiów podyplomowych w zakresie obrotu nieruchomościami na Uniwersytecie Ekonomicznym. W Urzędzie Miasta Krakowa pracuje od 2003 roku, początkowo w Wydziale Spraw Administracyjnych, a następnie w Wydziale Skarbu.

Jej hobby to dalekie podróże i dobra książka.

 

logo KDM smallFundacja KDM

O Fundacji:

Pomagamy wierzyć, że jest więcej! Wspieramy rodziny, dzieci, młodzież i seniorów stwarzając możliwości rozwoju szczególnie dla tych, którzy takich możliwości wcześniej nie mieli. Kochamy ludzi i zmieniamy nasz świat.

 

 

MOPS - logo.jpg

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie - pomoc społeczna umożliwia przezwyciężanie trudnych sytuacji życiowych tym, którzy nie są w stanie sami ich pokonać, wykorzystując własne uprawnienia, zasoby i możliwości. Wspiera ich w wysiłkach zmierzających do zaspokojenia niezbędnych potrzeb i umożliwia im życie w warunkach odpowiadających godności człowieka. Zadaniem pomocy społecznej jest także zapobieganie trudnym sytuacjom życiowym przez podejmowanie działań zmierzających do usamodzielnienia osób i rodzin oraz ich integracji ze środowiskiem.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Małgorzata Wawrzyńska
Podmiot publikujący: KKR
Data publikacji: 2022-01-04
Data aktualizacji: 2022-01-04
Powrót