O organizatorach

O organizatorach
Fot. Anna Szymańska, Fundacja Czas Dzieci

 

 

 

 

 

_DSC3457 kopia.jpgMarzena Paszkot – Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny.

Z wykształcenia politolog, ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Absolwentka studiów podyplomowych w zakresie obrotu nieruchomościami na Uniwersytecie Ekonomicznym. W Urzędzie Miasta Krakowa pracuje od 2003 roku, początkowo w Wydziale Spraw Administracyjnych, a następnie w Wydziale Skarbu.

Jej hobby to dalekie podróże i dobra książka.

 

Fundacja Czas Dzieci - logo.gifFundacja Czas Dzieci – powstała w roku 2012 przy działającym już od 6 lat w Krakowie portalu CzasDzieci.pl, aby rozszerzać dotychczasowe, społeczne działania firmy. Jej misją jest kreowanie nowych możliwości rozwoju edukacyjnego i kulturowego dzieci - w szczególności ze środowisk, w których te możliwości są niewielkie ze względu na terytorialne usytuowanie (małe miasta, wsie, ale też obrzeżne osiedla dużych miast).

 

MOPS - logo.jpg

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie - pomoc społeczna umożliwia przezwyciężanie trudnych sytuacji życiowych tym, którzy nie są w stanie sami ich pokonać, wykorzystując własne uprawnienia, zasoby i możliwości. Wspiera ich w wysiłkach zmierzających do zaspokojenia niezbędnych potrzeb i umożliwia im życie w warunkach odpowiadających godności człowieka. Zadaniem pomocy społecznej jest także zapobieganie trudnym sytuacjom życiowym przez podejmowanie działań zmierzających do usamodzielnienia osób i rodzin oraz ich integracji ze środowiskiem.

Tagi: pomoc, rodzina

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA RAK
Podmiot publikujący: KKR