Dla rodzin rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Rodzice mają głos!

Wypełnij ankietę i wybierz Najlepszy Klub Rodziców z dziećmi do lat 3 w Krakowie

 

 

Szanowni Rodzice!

 

W dniu dzisiejszym startuje nowa inicjatywa dotyczącą Klubów Rodziców z dziećmi do lat 3. To ankieta, która posłuży do stworzenia rankingu na podstawie Państwa głosów i pozwoli – po raz pierwszy – wybrać Najlepszy Klub Rodziców z dziećmi do lat 3 w Krakowie.

Czeka na Państwa kilka prostych pytań. Przede wszystkim chcemy dowiedzieć się, który Klub Rodziców jest Waszym ulubionym i co najbardziej w nim cenicie. Może chodzi o zajęcia i warsztaty dla dzieci i rodziców, spotkania ze specjalistami i zabawy z animatorem? Może najbardziej lubicie Państwo miłą i profesjonalną kadrę, albo spotykać się i rozmawiać z innymi uczestnikami w bezpiecznej, przyjaznej atmosferze? A może po prostu odpowiada Wam lokalizacja Klubu Rodziców i wygoda z jego korzystania? Czy polecilibyście go swoim najbliższym, przyjaciołom lub innym rodzicom?

Będziemy pytać o Państwa uwagi, sugestie i pomysły. Jeśli macie jakiekolwiek zastrzeżenia lub obawy, albo chcielibyście coś zmienić i ulepszyć, będzie okazja, żeby się tym podzielić. Pytania dotyczą zarówno Klubów tzw. „miejskich” (prowadzonych przez ośrodki i centra kultury oraz MOPS), jak i tych prowadzonych przez organizacje pozarządowe. Jest to szansa, aby się wypowiedzieć lub po prostu wyróżnić swój ulubiony Klub na tle innych.

Dodatkowo czeka na Państwa konkurs – wśród osób, które udzielą odpowiedzi i spełnią warunki, o których mowa na końcu ankiety, rozlosujemy drobne upominki. Formularz jest otwarty dla wszystkich uczestników Klubów Rodziców, a odpowiedzi będą zbierane do 15 października. Ankieta ma postać wyłącznie elektroniczną.

 

LINK – https://forms.office.com/e/7XgqcJUMsV

 

Serdecznie dziękujemy Państwu za poświęcony czas i udzielone odpowiedzi.

 

Plakat_ankieta_KR

pokaż metkę
Osoba publikująca: Izabela Siwiec
Podmiot publikujący: KKR
Data publikacji: 2023-09-13
Data aktualizacji: 2023-09-13
Powrót

Zobacz także

Znajdź