Komunikat archiwalny

Nowy Klub Rodziców - zapraszamy na Grzegórzki

 Nowy Klub Rodziców - zapraszamy na Grzegórzki
Fot. Krakowska Karta Rodzinna

Miło nam poinformować, iż od dnia 9 października w naszym mieście działa kolejny Klub Rodziców, z którego oferty będzie można korzystać codziennie.

Klub prowadzony jest przez Stowarzyszenie Kultura i Edukacja i zlokalizowany jest na terenie Dzielnicy II Grzegórzki, na ul. Bobrowskiego 6.

Nowo powstały Klub ma być miejscem spotkań i integracji rodziców z dziećmi, w szczególności w wieku do lat 3 oraz osób oczekujących na potomstwo. To tutaj będzie można podzielić się swoimi doświadczeniami, dobrymi praktykami, problemami związanymi z posiadaniem i wychowaniem dzieci oraz stworzyć nieformalne grupy wsparcia.

Klub będzie otwarty we wszystkie dni robocze, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 14.00 (we wtorki Klub będzie czynny wyłącznie w godzinach popołudniowych 12.00 – 16.00). Jest to drugi już Klub Rodziców, który będzie otwarty codziennie w stałych godzinach. Szczegółowy harmonogram Klubu dostępny jest TUTAJ.

W Klubie, tak jak i w pozostałych placówkach, odbywać się będą warsztaty podnoszące kompetencje rodzicielskie i rozwijające  zainteresowania dzieci i rodziców oraz spotkania ze specjalistami – m.in. lekarzami, psychologami, , położnymi, dietetykami, którzy starają się przybliżyć kwestie związane ze zdrowiem oraz wychowaniem dziecka. Podczas spotkań najmłodszymi opiekują się animatorzy w specjalnie utworzonych kącikach zabaw.

Klub dołączy do sieci prężnie działających krakowskich Klubów Rodziców, których na dzień dzisiejszy na mapie Krakowa funkcjonuje już 30.

Serdecznie zapraszamy wszystkie krakowskie rodziny do udziału w zajęciach oferowanych przez Kluby Rodziców, które są przykładem kompleksowej oferty zajęć o charakterze edukacyjnym, integracyjnym i rozwojowym. Mamy nadzieję, iż spełnią one pokładane w nich oczekiwania i wpiszą się na stałe w mapę krakowskich miejsc przyjaznych rodzinie.

Zajęcia prowadzone przez Stowarzyszenie Kultura i Edukacja są bezpłatne.

Zadanie realizowane jest przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kraków.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA RAK
Podmiot publikujący: KKR
Zobacz także
Wyszukiwarka ulg
Partnerzy
Newsletter
Zapisz się