Dla rodzin rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Dla rodzin

RodzinaRazem – wsparcie dla rodzin w czasie pandemii

2020-04-30

W ramach akcji Samorządu Województwa Małopolskiego ,,RodzinaRazem - wsparcie terapeutyczne, psychologiczne, animacyjne dla rodzin" powstała baza ofert nieodpłatnej pomocy m.in. terapeutycznej, psychologicznej, prawnej, duszpasterskiej, z której mogą skorzystać całe rodziny.

Bank i Żłobki

ŻŁOBEK W SIECI – BANK POMYSŁÓW na wspólną zabawę w domu

2021-12-01

W BANKU POMYSŁÓW zebrane zostały dla Państwa propozycje zabaw, zajęć, rymowanek, porad itp., przygotowane specjalnie z myślą o dzieciach do lat 3.

Zachęcamy Państwa do odwiedzania naszej strony oraz do dzielenia się z nami swoimi pomysłami na zabawy z dziećmi. Propozycje i zdjęcia można przesyłać na adres e-mail: zlobki@um.krakow.pl

 

 

Programy Aktywności Lokalnej zapraszają na spotkania

2020-03-09

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza serdecznie rodziny na spotkania organizowane w ramach Programów Aktywności Lokalnej.

stypendia Stowarzyszenia SPES - Program Pomocy Dzieciom w ciężkim stanie klinicznym

2020-02-07

Program Pomocy Dzieciom jest skierowany do rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujących się dziećmi, które wskutek choroby lub wypadku znalazły się w ciężkim stanie klinicznym.

Cracovia Maraton - zapisy rozpoczęte!

2019-07-26

15 lipca rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń internetowych do 19. Cracovia Maraton, który odbędzie się 26 kwietnia 2020 roku. Początkowa opłata startowa wynosi 90 zł i będzie obowiązywać do 31 stycznia 2020 roku. Posiadaczom Krakowskiej Karty Rodzinnej przysługuje 50% zniżki. Korzystając z niej, podczas weryfikacji w Biurze Zawodów należy przedstawić ważną Krakowską Kartę Rodzinną oraz dokument tożsamości.

Miejska wyprawka dla najmłodszych krakowian

2021-02-09

Od 2017 roku miasto Kraków wita swych nowo narodzonych mieszkańców upominkiem w postaci Krakowskiej Wyprawki. Przekazanie tego symbolicznego podarunku jest wyrazem włączenia do społeczności Krakowa, mającym na celu budowanie już od najwcześniejszych lat więzi pomiędzy miastem i jego mieszkańcami.
Znajdź