Dla rodzin

„Nie ma nudy w… wakacje!” lipiec-sierpień 2020

Wszystkich tych, którzy wakacje będą spędzać w Krakowie i okolicach zapraszamy do Nowohuckiego Centrum Kultury. Na lipiec i sierpień zaplanowaliśmy wiele atrakcji – dla najmłodszych, starszych i całkiem dorosłych. Teatr. Muzyka. Plastyka. Taniec.

Wszystko na wyciągnięcie ręki, w przyjaznej atmosferze i dla każdego!

Nowy Projekt - bezpłatna pomoc psychologiczna
Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Krakowie w terminie od 1 lipca 2020 r. do 31 marca 2023r. realizuje projekt pn.: „Rozszerzenie zakresu pomocy psychologicznej dla osób zagrożonych przemocą i doświadczających przemocy” finansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.
Od Gwatemali i Peru po europejskie stolice sztuki - nowe nabytki w Zamku Żupnym

Nowe nabytki Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka można już oglądać w Zamku Żupnym w Wieliczce. Pochodzą one z kolekcji amerykańskich, niemieckich i austriackich, jak również krajowych. Muzeum zaprasza do zapoznania się z fenomenalnymi okazami światowej porcelany i prawdziwymi perełkami kolekcjonerskimi!

RodzinaRazem – wsparcie dla rodzin w czasie pandemii

W ramach akcji Samorządu Województwa Małopolskiego ,,RodzinaRazem - wsparcie terapeutyczne, psychologiczne, animacyjne dla rodzin" powstała baza ofert nieodpłatnej pomocy m.in. terapeutycznej, psychologicznej, prawnej, duszpasterskiej, z której mogą skorzystać całe rodziny.

Programy Aktywności Lokalnej zapraszają na spotkania

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza serdecznie rodziny na spotkania organizowane w ramach Programów Aktywności Lokalnej.