Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Robotowo

Miejsce świadczenia ulgi:
Armii Krajowej 12/U3 , 30-150 Kraków
Telefon: +48 663890511
Kontakt e-mail:

warsztaty@robotowo.pl

WWW

www.robotowo.pl

Opis:

Zniżka 20% na wszystkie rodzaje warsztatów robotyki (Wprowadzające, Weekendowe, Półkolonie oraz Semestralne - karnet roczny) oraz na warsztaty Programowo odbywające się w Krakowie, ul. Armii Krajowej 12.

Zniżka nie dotyczy eventów oraz organizacji urodzin.

Szczegółowa oferta i harmonogram zajęć na www.robotowo.pl

Odbiorcy: dzieci , uczniowie, studenci, dorośli posiadający Krakowską Kartę Rodzinną
Oferta: dla osób legitymujących się kartą KKR
Robotowo.jpg
Robotowo Robotowo
robotowo 1.jpg
Robotowo Robotowo
robotowo 2.jpg
Robotowo Robotowo
Robotowo.jpg
robotowo 1.jpg
robotowo 2.jpg

Dane podmiotu świadczącego ulgę

Nazwa: Robotowo
Adres siedziby: ul. Armii Krajowej 12/U3 , 30-150 Kraków
Telefon: +48 663890511
Kontakt e-mail:

warsztaty@robotowo.pl

WWW

www.robotowo.pl

Logo: Robotowo
Opis:

Organizujemy warsztaty dla dzieci i młodzieży w wieku od 2 do 15 lat z zakresu nauk ścisłych, konstruowania i programowania robotów LEGO Education® oraz programowania przy użyciu różnorodnych narzędzi.

Zajęcia regularne odbywają się w Krakowie przy ul. Armii Krajowej 12 oraz w krakowskich i podkrakowskich szkołach, przedszkolach i instytucjach, jednak istnieje możliwość zorganizowania ich w innych miejscach na terenie całej Polski.

Podczas warsztatów realizujemy nasz autorski program tworzony i rozwijany przez pedagogów. Jego podstawą są podręczniki  LEGO Education®, dotyczące zasad nauki programowania i konstruowania uzupełnione naszą wiedzą i doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Podczas naszych warsztatów robotyki wykorzystujemy kilka rodzajów urządzeń LEGO Education®:

WeDo, Machines&Mechanisms oraz weDo 2.0 – przeznaczone do nauki i zabawy dla uczestników w wieku 5-7 lat, oparty o system graficznego programowania.

Mindstorms NXT oraz EV3 (w kilku wersjach) – bardziej skomplikowane zestawy do zajęć ze starszymi dziećmi i młodzieżą (od 8 lat).

Oba zestawy złożone są z wielu elementów, co pozwala na budowanie za każdym razem innych robotów. Dzięki temu możliwe jest prowadzenie zróżnicowanych zajęć o szerokiej tematyce.

Natomiast uczestnicy PROGRAMOWO® korzystają m.in. z mini-komputerów RaspberryPi oraz programów, takich jak Scratch, AppInventor, MinecraftEDU czy Python.