TARITA Salt SPA & Wellness

Miejsce świadczenia usługi:
ul. Świętego Łazarza 3 , 31-530 Kraków
Kontakt e-mail:
Opis:

Zniżka - 15%  na sesje inhalacyjne w grotach solnych oraz tężni solankowej.

 

GROTA SOLNA – to nie jedna terapia ale 3 połączone ze sobą w sposób zharmonizowany “muzykoterapia, koloroterapia, haloterapia”  dzięki którym już po kilku seansach poczujesz pozytywną energie oraz powrót chęci do życia. Kiedy czujesz się osłabiony a twoje dzieci chorują to oznaka osłabienia organizmu. Grota solna ma doskonały wpływ na leczenie wszelkich alergii, chorób dróg oddechowych, wpływa na aktywność umysłową, dzięki czemu wzrasta poziom inteligencji .

TĘŻNIA TARITA – zdrowotna moc solanki! Inhalacje w komorach solnych za pomocą tężni nawilżają drogi oddechowe, rozrzedzają śluz i ułatwiają odkrztuszanie. Są zalecane przy stanach zapalnych układu oddechowego, alergiach, ogólnym wyczerpaniu, w rekonwalescencji po poważnych chorobach. Korzystanie z nich poleca się także osobom pracującym w warunkach zapylenia lub wysokiej temperatury, nałogowym palaczom i osobom pracującym głosem.

Odbiorcy:
dzieci , uczniowie, studenci, dorośli posiadający Krakowską Kartę Rodzinną
Oferta:
dla osób legitymujących się kartą KKR
Typ ulgi:
rabat

Dane teleadresowe podmiotu świadczącego ulgę

Adres siedziby:
ul. Świętego Łazarza 3 , 31-530 Kraków
Kontakt e-mail:
Opis:

TARITA Salt SPA & Wellness to wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa, które pozwala walczyć z negatywnymi skutkami wdychania smogu. Oferujemy terapie  solne, które oczyszczają układ oddechowy i skórę; hamują rozwój chorób oskrzeli, płuc oraz alergii coraz bardziej popularnych w naszym zanieczyszczonym mieście.

Groty solne są stworzone wyłącznie z organicznych materiałów takich jak: sól himalajska (najzdrowsza i najczystsza z soli), drewno (sosna i świerk), cegła oraz cement. Pracujemy na przebadanych naukowo surowcach zdrowotnych. Ponadto posiadamy dwa najnowsze halogeneratory z Certyfikatami Medycznymi!

W jaskini solnej odbywają się inhalacje suchym aerozolem solnym. Temperatura w pomieszczeniu wynosi około 18°C, do jaskini  goście wchodzą w ubraniu i jednorazowym obuwiu ( dzieci bawią się w skarpetkach, można zabrać ze sobą pantofelki). Specjalnie na potrzeby naszych najmłodszych gości stworzyliśmy „Grotę Malucha”, w której dzieci mogą bawić się niepylącą solą himalajską jak w piaskownicy. Zabawki stworzone są z ekologicznych materiałów (drewno). Korzystając z inhalacji w naszych grotach klienci mogą odprężyć się i zrelaksować jednocześnie wsłuchując się w dźwięki natury.

Tężnia w TARICIE to oddzielne pomieszczenie, do którego wpuszczana jest solanka w postaci pary. Panuje podobny klimat do sauny parowej, nie jest aż tak gorąco, ale przyjemnie ciepło (około 27°C). W powietrzu unosi się wyraźny zapach jodu. Solanka wykorzystywana w naszej tężni jest produktem wyjątkowym na skalę światową ze względu na największą na świecie zawartość jodu, oprócz tego posiada dużą dawkę minerałów takich jak wapń, potas czy magnez. Jest również kącik dla dzieci z zabawkami, bajki do czytania i kolorowanki.

/baza_ulg
Ocena:
Twoja ocena:
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych