Konkurs na plakat promujący Międzynarodowy Dzień Mediacji

Ministerstwo Sprawiedliwości zaprasza uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych do udziału w konkursie na plakat promujący mediację - alternatywny do procesu sądowego sposób rozwiązywania sporów.

Konkurs na plakat promujący Międzynarodowy Dzień Mediacji
Fot. Pixabay

Konkurs ma pomóc w upowszechnieniu wiedzy na temat mediacji i zachęcić do korzystania z niej. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu plakatu promującego mediację – jedną z metod polubownego rozwiązywania sporu.

Laureaci konkursu otrzymają zaproszenie na spotkanie z Wiceministrem Sprawiedliwości - Marcinem Romanowskim, podczas którego zostanie wykonana pamiątkowa fotografia oraz odbędzie się wręczenie nagród. Ponadto zwycięska praca wykorzystana będzie jako plakat promujący Dzień i Tydzień Mediacji oraz konferencję organizowaną przez Wydział ds. Mediacji Ministerstwa Sprawiedliwości. Internauci wybiorą również, za pośrednictwem Facebook’a, laureata nagrody publiczności.

Na zwycięzców czekają: bezprzewodowe głośniki JBL oraz opaski (zegarki) monitorujące codzienną aktywność fizyczną, w tym pokonany dystans, fazy snu.

Pracę konkursową oraz formularz zgłoszeniowy, należy przesłać do dnia 6 września na adres e-mail: zgloszenia.mediacje@ms.gov.pl, w temacie wiadomości wpisując: KONKURS [nazwisko uczestnika].

Więcej informacji oraz regulamin konkursu tutaj

pokaż metkę
Osoba publikująca: Joanna Madej
Podmiot publikujący: KKR
Zobacz także