Start rozwiń menu

Sukcesy Agaty Szyrszeń

Miło nam poinformować, iż październik był dla Agaty Szyrszeń, uczestniczki naszego projektu, miesiącem pełnym sukcesów.

• 1 października Agata startowała na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek w Bielsku Białej. W wieloboju zajęła 3 miejsce, zdobywając brązowy medal i jako jedna z ośmiu najlepszych zawodniczek zakwalifikowała się do Ogólnopolskiej Małej Olimpiady. Poza tym w finałach zdobyła jeszcze dwa srebrne medale, za układ z obręczą i za układ ze skakanką.
  • 15 października na Małej Olimpiadzie w Szczecinie, na którą przyjechały 32 najlepsze zawodniczki z całej Polski, również znalazła się w pierwszej polskiej ósemce  plasując się na 5 miejscu. Ponadto zakwalifikowała się do dwóch finałów i tu jeszcze zdobyła dwa brązowe medale, za układ z obręczą i za układ ze skakanką.
  • 29 października pojechała do Dziwnowa na Mistrzostwa Polski w Układach Zbiorowych i tam wraz z pięcioma innymi koleżankami, reprezentującymi miasto Kraków, zajęły 3 miejsce i zdobyły brąz za układ z obręczami.
  • Agata została też wyróżniona w klubie za swoje osiągnięcia i otrzymała z rąk Pana Prezesa Sokolą Brązową Odznakę za Sprawność i Dzielność.

W sobotę 12.11.2016 o godz. 12.35, Agata będzie startowała w XVI Międzynarodowym Turnieju o Srebrnego Sokoła. Zawody w gimnastyce artystycznej odbędą się na hali Centrum Sportu KS Bronowianka przy ul. Zarzecze 124a w Krakowie. Jeśli ktoś ma ochotę pokibicować, to serdecznie zapraszamy.

Konkurencja będzie ostra, więc prosimy mocno trzymać kciuki za dobry start Agaty.

Gdyby ktoś nie mógł przybyć, a miałby ochotę oglądać, to można to zrobić tutaj - http://www.rgvideo.net