Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Dokument archiwalny

Strefa Nastolatka zaprasza na zajęcia online

Pixabay

Ze względu na sytuację epidemiologiczną Strefa Nastolatka zawiesza działalność do odwołania, ale bez względu na to, z czym się borykasz, jesteśmy dla Ciebie. Pisz, jeśli masz problem lub po prostu chcesz porozmawiać. Czekamy!

Kontakt: strefanastolatka@gmail.com

Życie każdego z nas to również problemy. Mniejsze lub większe, do rozwiązania od razu lub takie, nad którymi trzeba popracować. Bez względu na to, z czym się borykasz, jesteśmy dla Ciebie. Strefa Nastolatka jest dla tych, którzy się pogubili, mają trudną sytuację w domu, w szkole, w relacjach z rówieśnikami oraz potrzebują wsparcia.

Strefa Nastolatka to przyjazne miejsce, w którym młodzi ludzie, tacy jak Ty, mogą anonimowo uzyskać życzliwą i fachową pomoc w trudnych sytuacjach. W szczególności adresowana jest do młodzieży, która doświadcza przemocy fizycznej lub psychicznej, czy boryka się z chorobą alkoholową w rodzinie.

Dyżurujący w Strefie specjaliści i opiekunowie pomagają młodym ludziom w znalezieniu rozwiązania problemów – w przyjaznej, anonimowej i pełnej szacunku atmosferze. Zapraszamy także rodziców i opiekunów, którzy nie wiedzą jak pomóc nastolatkowi borykającemu się z trudnościami.

 

Projekt prowadzi:
Monika Domagała –  kurator zawodowy rodzinny, tel. 501 416 894

 

Inicjatorem i partnerem projektu jest Urząd Miasta Krakowa – Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny, Pani Marzena Paszkot.

 

Informację o najbliższych spotkaniach online znajdziesz na Fanpage’u Strefy Nastolatka na Facebooku: https://www.facebook.com/Strefanastolatka/

 

SN_Online_ulotka.jpg
Strefa Strefa Nastolatka
SN_Online_ulotka.jpg
pokaż metkę
Osoba publikująca: Antonina Białek
Podmiot publikujący: KKR
Data publikacji: 2020-09-01
Data aktualizacji: 2020-10-25
Powrót