Stowarzyszenie Daleko Więcej

Stowarzyszenie Daleko Więcej
Fot. Krakowska Karta Rodzinna

Poprzez szeroki wachlarz działań pragniemy stworzyć możliwości rozwoju, dla tych, którzy takiej szansy wcześniej nie mieli, chcemy pomagać myśleć szerzej, patrzeć dalej i wierzyć, że można spełniać marzenia. Należy dodać, że przy tym bardzo lubimy dobrze się bawić i wszystko robimy z uśmiechem, czasem bardziej subtelnym, czasem od ucha do ucha...

Od lat współpracujemy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej filia nr 3 w Krakowie. Naszym partnerem w działaniach jest firma CISCO Kraków, której pracownicy angażują się jako wolontariusze w wiele naszych akcji i wydarzeń.

Prowadzimy zajęcia dla dzieci Lelon Czyta Dzieciom - pewien tajemniczy LELON, przy pomocy naszych wolontariuszy czyta naszym małym przyjaciołom bajki uczy wielu ważnych rzeczy.  Wszystko okraszone jest dobrą zabawą i ciekawymi zajęciami.

 

HARMONOGRAM KLUBU RODZICÓW

Maj 2017 r.

Zapraszamy w każdy czwartek w godz. 11:30 - 13:30

W tym czasie organizujemy zajęcia dla dzieci od 1 do 3 roku życia, udostępniamy salę zabaw z wyposażeniem dla rodziców i dzieci w celu integracji i zajęć ogólnorozwojowych oraz jako przygotowanie przedszkolne i adaptacja do funkcjonowania w grupie rówieśniczej.

4 maja          

godz. 12:00 - zajęcia plastyczne

11 maja        

godz. 11:30 - zajęcia muzyczne

18 maja        

godz. 11:30 - zajęcia muzyczne

25 maja        

godz. 11:30 - zajęcia muzyczne

 

Zajęcia muzyczne prowadzone są na podstawie materiałów Magdaleny Krawczun “Trening słuchowy”. Podczas zajęć dzieci bawią się przy muzyce, piosenkach i dźwiękach. Głównym celem zajęć jest pobudzenie aktywności fizycznej, poprawa koncentracji i stymulacja mowy. Oprócz tego od pierwszych lat życia dzieci uczą się wrażliwości muzycznej, między innymi rozpoznawania wysokości dźwięków i rozróżniania tempa. Stałym elementem jest również gra na instrumentach muzycznych przeznaczonych do zabawy.

Zajęcia poprowadzi absolwentka Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu w klasie fortepianu Marta Muszczyńska.

Zajęcia plastyczne poprowadzi doświadczony animator Jan Nawrocki.

 

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, obowiązują zapisy telefonicznie lub mailowo.

tel. 12 265 65 53     

email: kontakt@dalekowiecej.pl

 

KONTAKT:

Stowarzyszenie Daleko Więcej

ul. Berka Joselewicza 28

www.dalekowiecej.pl

kontakt@dalekowiecej.pl

Adres:
ul. Joselewicza 28, 31-031 Kraków
mapa
Tagi: dzieci, rodzina

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA RAK
Podmiot publikujący: KKR