Łąka Cafe

Adres siedziby:
ul.Zamoyskiego 24 , 30-523 Kraków
Kontakt e-mail:
Opis:

- Sprowadzimy Łąkę tutaj. - Powiedział ślimak Stefan do swojej koleżanki Kawki Klary. Jak powiedział, tak zrobił, a raczej my zrobiliśmy za niego. Nie można było przecież zostawić wszystkiego na barkach biednego ślimaka...

Cafe Łąka to magiczne miejsce, w którym przy dobrej kawie rodzą się jeszcze lepsze pomysły. To kawiarnia stworzona przez ludzi aktywnych dla ludzi aktywnych. To także miejsce spotkań z kulturą, sztuką i interesującymi osobistościami.

Naszym głównym celem, oprócz serwowania doskonałej kawy, jest zachęcanie do działania Na naszej łące możesz spokojnie popracować, znaleźć inspirację, czy po prostu odetchnąć od codzienności.

Jeśli chcesz się dowiedzieć o nas czegoś więcej, szukasz spokojnego miejsca z miłą atmosferą, po prostu przyjdź i sam się przekonaj!

Zapraszamy do współpracy ze Stefanem w poprawianiu życia w mieście. Niezbędne informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej www.lakacafe.pl, oraz na naszej stronie na Facebooku: https://www.facebook.com/cafelaka?ref=ts&fref=ts

 

Kontakt:

lakacafe@gmail.com

Agnieszka Tobijasiewicz

661970048

Partnerzy
Newsletter
Zapisz się