górne tło

"Czas na miłość!" - V Tydzień Małżeństwa w Krakowie

W dniach 7-14 lutego 2024 r. odbędzie się piąta edycja Tygodnia Małżeństwa w Krakowie organizowana przez Fundację Przestrzeń Dobra. Projekt społeczny pt. „Czas na miłość!” przypomina o tym, że o związek warto dbać oraz nad nim pracować.

Podczas małżeńskiego tygodnia będzie można skorzystać z szeregu propozycji ukierunkowanych na rozwój związku i relacji. W tym roku organizatorzy zapraszają na randki małżeńskie, wykłady, spotkania oraz liczne wydarzenia kulturalne i rekreacyjne, takie jak: warsztaty taneczne, potańcówka, oprowadzanie w muzeum czy gra miejska. Wydarzenia zaplanowane są na terenie całego Krakowa.

Tydzień Małżeństwa to inicjatywa międzynarodowa odbywająca się od ponad 25 lat w kilkudziesięciu krajach na całym świecie w tym samym terminie. W Krakowie małżonkowie spotkają się po raz piąty. Podczas czterech pierwszych krakowskich edycji zrealizowanych zostało 46 wydarzeń, w których uczestniczyło łącznie ponad 4 300 osób.

 

Udział w wydarzeniach organizowanych przez Fundację Przestrzeń Dobra jest bezpłatny, ale obowiązuje limit miejsc. Więcej informacji o projekcie oraz zapisy (od 31.01.2024) dostępne są na stronie internetowej: www.tydzienmalzenstwakrakow.pl.

 

Serdecznie zapraszamy!

Zadanie publiczne współfinansowane ze środków Miasta Krakowa.

VTMwK_plakat