górne tło

Fundacja KDM, Os. Piastów 22

Pracownia Piastów 22 to pierwsze takie miejsce na mapie Krakowa. Fundacja KDM na zlecenie Gminy Miejskiej Kraków otworzyła przestrzeń dla rodziców z dziećmi do lat 3, a także młodych ludzi w wieku 13-26 lat. 

W ramach działań na rzecz rodziców z małymi dziećmi stworzono przyjazne miejsce dla rodzin oraz osób oczekujących na potomstwo. Miejsce, w którym można dzielić się swoimi doświadczeniami, wyzwaniami i dobrymi praktykami związanymi przede wszystkim z opieką i wychowaniem dzieci. Organizowane są spotkania i warsztaty pomagające w rozwoju i podnoszeniu kompetencji rodzicielskich, a także zajęcia rozwijające różne umiejętności i zainteresowania - zarówno dzieci, jak i rodziców.

Ponadto codziennie zapraszamy rodziców i opiekunów dzieci do lat 3 do skorzystania z dostępnej sali w ramach Przestrzeni zabaw. Jest to czas swobodnej zabawy z dziećmi w naszej sali wyposażonej w zabawki i materiały edukacyjne, a także okazja by poznać innych rodziców i opiekunów, wymienić się doświadczeniami i spędzić miło czas. Jest to również okazja do rozmowy z animatorem, który podpowie w jakie zabawy można bawić się z dziećmi oraz jak twórczo spędzać wspólnie czas. W naszej przestrzeni dzieci cały czas pozostają pod opieką rodziców/opiekunów. Na przestrzeń zabawy nie trzeba się zapisywać.

 

Godziny otwarcia Klubu Rodziców:

Poniedziałki: 9.00-14.00

Wtorki: 9.00-14.00

Środy: 9.00-14.00

Czwartki: 14.00-19.00

Piątki: 9.00-14.00

Wybrane soboty: 9.00-15.00

 

 

Harmonogram zajęć w maju: do pobrania TUTAJ


 

 

Na zajęcia obowiązują zapisy: pracownia@fundacjakdm.pl

Szczegółowe informacje znajdują się na Facebooku i stronie internetowej Pracowni.

 

 

 

KONTAKT:

Pracownia Piastów 22

Os. Piastów 22, 31-624 Kraków

E-mail: pracownia@fundacjakdm.pl

www.fundacjakdm.pl/pracownia-piastów-22/