górne tło

Oferta Centrum Kultury Podgórza dostępna on-line!

Chcesz zapisać się na ulubione zajęcia lub kupić bilet na interesujący koncert nie wychodząc z domu? Od teraz jest to możliwe! W roku kulturalnym 2017/2018 Centrum Kultury Podgórza wprowadza internetowy system zapisów na zajęcia i sprzedaży biletów.
W internetowym systemie znajduje się oferta kulturalna i edukacyjna Centrum Kultury Podgórza oraz wszystkich podległych filii tj. Dworu Czeczów, Ośrodka Ruczaj, Teatru Praska 52, Centrum Sztuki Współczesnej Solvay i Klubów - Kliny, Piaskownica, Iskierka, Kostrze, Przewóz, Pychowice, Rybitwy, Skotniki, Soboniowice, Tyniec, Wola Duchacka, Wróblowice, Zbydniowice. Dzięki takiemu rozwiązaniu powstała zintegrowana oferta programowa obejmująca m.in. zajęcia muzyczne, taneczne, teatralne, plastyczne, sportowe, językowe oraz wiele innych.
Przez internet można również kupić bilety na cykliczne wydarzenia organizowane przez Centrum Kultury Podgórza. W nowej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno najmłodsi jak i Seniorzy.

System jest dostępny na stronie internetowej www.ckpodgorza.pl oraz na Facebooku Centrum Kultury Podgórza. Zawiera wszystkie informacje o zajęciach i wydarzeniach znajdujących się w ofercie – termin, lokalizację, dostępne wolne miejsca oraz cenę. System oferuje rozbudowane funkcjonalności połączone z intuicyjnym interfejsem przyjaznym użytkownikom.

Oprócz internetowego systemu będzie funkcjonować również tradycyjna forma sprzedaży wzbogacona dodatkowo o możliwość płatności kartą. Terminale płatnicze są już dostępne w Centrum Kultury Podgórza i wszystkich filiach. Dzięki temu opłaty za zajęcia lub wydarzenia będą mogły być realizowane nie tylko w formie gotówkowej, ale również za pośrednictwem kart płatniczych. To rozwiązanie jest w pełni zintegrowane z systemem on-line, więc każdy zainteresowany będzie mógł skorzystać z oferty Centrum Kultury Podgórza w tradycyjny sposób, zapisując się na zajęcia lub kupując bilet w wyznaczanych punktach. Jednym z takich miejsc jest centralny punkt sprzedaży w głównej siedzibie Centrum przy ul. Sokolskiej 13 gdzie, oprócz możliwości zapisania się na zajęcia lub zakupienia biletu, można również zapoznać się z kompleksową ofertą wszystkich filii.

Dla kolekcjonerów przygotowana została dodatkowa atrakcja. W Centrum Kultury Podgórza (ul. Sokolska 13), Teatrze Praska 52 (ul. Praska 52) oraz Centrum Sztuki Współczesnej Solvay (ul. Zakopiańska 62) będzie można kupić specjalne ozdobne bilety na wydarzenia, spektakle, koncerty i imprezy.

Nowością w nowym roku kulturalnym 2017/2018 są karty lojalnościowe – „Podgórze w Kulturze” oraz Karta Seniora. Karta lojalnościowa w ramach programu „Podgórze w Kulturze” obejmuje darmowy lub rabatowy wstęp na wybrane wydarzenia organizowane przez Centrum
Kultury Podgórza oraz podległe filie. Jest to oferta skierowana do stałych uczestników naszych wydarzeń. Druga karta to propozycja dla osób 60+. Karta Seniora uprawnia do darmowego lub rabatowego uczestnictwa w wybranych zajęciach i spotkaniach znajdujących się w ofercie Centrum Kultury Podgórza i podległych filii. Koszt każdej z kart to 10 zł z terminem obowiązywania na dany rok kulturalny.

Partnerem organizacyjnym projektu jest firma GnP, właściciel marki Biletyna.pl – autorskiego systemu sprzedaży biletów on-line.

CKP 2.jpg

CKP 1.jpg

dolne t�o