Komunikat archiwalny

Nowy klub rodziców, ul. Kurczaba - zapraszamy!

Nowy klub rodziców, ul. Kurczaba - zapraszamy!
Fot. Krakowska Karta Rodzinna

W dniu 1 lutego 2019 r. w lokalu gminnym, dostosowanym i przyjaznym dla maluchów i rodziców, przy ul. Kurczaba 2 rozpoczął działalność nowy Klub Rodziców z dziećmi do lat 3. Klub jest prowadzony przez Fundację Polekont – Istota Przywiązania, która została wyłoniona w wyniku otwartego konkursu ofert – informuje Marzena Paszkot Pełnomocnik PMK ds. Rodziny.

Klub Rodziców z dziećmi do lat 3 jest czynny od poniedziałku do piątku przez 5 godzin dziennie oraz w wybrane soboty. W lutym zapraszamy Rodziców z dziećmi od  poniedziałku do środy oraz w piątki w godzinach od 9:00 do 14:00, a także w czwartki od 14:00 do 19:00. Aktualny harmonogram zajęć można sprawdzić na stronie Fundacji Polekont – Istota Przywiązania lub na www.kkr.krakow.pl.

Działalność Klubów Rodziców z dziećmi do lat 3 jest współfinansowana ze środków Miasta Krakowa. Zajęcia są całkowicie bezpłatne.

fundacja_polekont logo.pngKluby Rodziców są miejscami spotkań i integracji rodziców z dziećmi, w szczególności w wieku do lat 3 oraz osób oczekujących na potomstwo. Są to miejsca, w których rodzice mogą podzielić się swoimi doświadczeniami, dobrymi praktykami, problemami związanymi z posiadaniem i wychowaniem dzieci oraz tworzyć nieformalne grupy wsparcia. Kluby realizują swoje zadania poprzez organizację spotkań ze specjalistami, realizację zajęć rozwojowych dla dzieci oraz warsztatów i zajęć edukacyjnych, kulturalnych i rekreacyjnych.

Szczegółowy harmonogram nowego klubu znajduje się TUTAJ

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA RAK
Podmiot publikujący: KKR
Zobacz także
Wyszukiwarka ulg
Partnerzy