Wnętrze na miarę

Telefon:
Kontakt e-mail:
Opis:

Dla wszystkich członków Rodzin posiadających Krakowską Kartę Rodzinną - 50% zniżki na konsultację (50 zł/godz., cena regularna 100 zł/godz.)

Dla każdego projektu całego mieszkania lub domu, przynajmniej 3-pokojowego, pokój dziecięcy zostanie zaprojektowany gratis (metraż pokoju dziecięcego zostanie wyłączony z wyceny projektu).

Odbiorcy:
dzieci , uczniowie, studenci, dorośli posiadający Krakowską Kartę Rodzinną
Oferta:
dla osób legitymujących się kartą KKR
Typ ulgi:
rabat

Dane teleadresowe podmiotu świadczącego ulgę

Telefon:
Kontakt e-mail:
Opis:

"Wnętrze na Miarę" to pracownia zajmująca się projektowaniem wnętrz. Firma powstała z pasji do tworzenia pięknych i funkcjonalnych przestrzeni. Działamy przede wszystkim na terenie Krakowa i okolic, lecz zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych, z terenu całej Polski. Nazwa pracowni nie jest przypadkowa, ponieważ zależy nam na spełnieniu wszelkich oczekiwań oraz tworzeniu przestrzeni "szytej" na miarę. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wsłuchując się w potrzeby naszych Klientów, których zadowolenie jest naszym najwyższym celem. Co więcej, nasza oferta dopasowana jest do każdego portfela i jesteśmy przekonani, iż każdemu z Państwa możemy zaproponować zadowalające warunki.

/baza_ulg
Ocena:
Twoja ocena:
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych